Aplikacje użytkowe

Aplikacje użytkowe

KRY – szwedzki pomysł na zdalne wizyty u lekarza

Ludzie już dawno oswoili się z zakupami przez Internet, aplikacjami randkowymi, które zastąpiły biura matrymonialne, czy załatwianiem spraw urzędowych on-line. Może czas, by przenieść również wizyty lekarskie do sieci? Taki pomysł mają Szwedzi. Argumentują przy tym, że nawet połowa konsultacji mogłaby się odbyć za pomocą specjalnej aplikacji.
my taxi Aplikacje użytkowe

mytaxi Lite w Polsce: pasażer pozna cenę z góry

Klient, zamawiając kurs przez aplikację, pozna cenę zanim wsiądzie do taksówki. Dotychczas przewoźnicy podawali tylko szacunkową kwotę. Usługę Lite w mytaxi mogą już testować pasażerowie z Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania, Łodzi, Wrocławia i Aglomeracji Śląskiej.
Asystent Google Aplikacje użytkowe

Asystent Google oficjalnie w Polsce

Google rozpoczął aktywację usługi Asystent Google wśród polskich użytkowników smartfonów z systemem Android i Apple iOS. Powinna ona automatycznie uruchomić się na smartfonach, których posiadacze są zalogowani do konta Google. To warunek, by Asystent mógł w ogóle działać.
Johannes Vermeer Aplikacje użytkowe

Galeria VR z obrazami Vermeera w smartfonie

Google Arts & Culture to aplikacja firmy z Moutain View, która zabierze użytkowników w wirtualną wycieczkę po światowych galeriach sztuki. Teraz dostępna jest już haska kolekcja dzieła Jana Vermeera. Google w nowej funkcji wykorzystuje Augmented Reality.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.