Artykuły partnerów

Najlepszy smartfon – ranking najwyżej ocenianego sprzętu. 

Artykuły partnerów

Od telefonu do światłowodu: historia prędkości Internetu

Dziś, gdy strona nie ładuje się natychmiast po wpisaniu adresu, wpadamy w irytację i zdarza nam się rzucać gromy pod adresem naszego łącza. Tymczasem jeszcze dwadzieścia lat temu normą było, że strona ładowała się nawet kilka minut. Historia Internetu w Polsce jest krótka, ale wystarczy pobieżna jej znajomość, aby uświadomić sobie, jak bardzo zmieniła się…
Artykuły partnerów

Samsung Galaxy S7 to najlepszy smartfon do gier

Nowy topowy smartfon koreańskiego producenta to konstrukcja udana pod wieloma względami: rejestruje świetne zdjęcia i filmy, oferuje szybkie połączenie z internetem, nie straszne są mu deszcz czy zachlapanie. Lecz dobrze jest pamiętać o jeszcze jednej rzeczy: to najlepszy obecnie smartfon do mobilnego gamingu!
Artykuły partnerów

Czym są skanery 3D?

Czy wiesz, że możesz wykorzystać pewne elektroniczne urządzenie, dzięki któremu możesz przenieść przestrzenny, trójwymiarowy obiekt do pamięci twojego komputera? Pokazujemy jak to zrobić i jak to działa.
Gdy zgubisz swój tablet lub zostanie on skradziony, będziesz mógł zablokować urządzenie lub zlokalizować je na mapie Artykuły partnerów

Jak zlokalizować skradziony tablet

Jak często korzystasz ze swojego tabletu? Czy masz na nim zapisane prywatne dane takie jak zdjęcia, filmy, maile, aplikacje lub zalogowane sesje w różnego rodzaju portalach społecznościowych? Co by się stało, gydby Twój tablet nagle został zgubiony lub co gorsza, skradziony?
Artykuły partnerów

Xperia U kolejna nowość Sony

Xperia U, zaprezentowana podczas targów MWC w Barcelonie jest najmniejszym dzieckiem w nowej rodzinie Xperia NXT. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, dzięki czemu pracuje niezawodnie szybko.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.