Artykuły

Aplikacje użytkowe

Co potrafi Teams?

Nazwanie MS Teams tylko komunikatorem to poważne niedomówienie. Mamy do czynienia z zaawansowanym narzędziem, które łączy typowe zadania z możliwością prowadzenia wideokonferencji i połączeń głosowych, ustalania spotkań dla zespołów, wymianą i udostępnianiem plików, dostępem do innych aplikacji oraz repozytorium plików. I to jeszcze nie wszystko.
Artykuły

AMD – historia upadku i powrotu

Wszystko zaczęło się dawno, dawno temu... Chociaż, może nie cofajmy się w czasie aż tak bardzo. Rozpocznijmy opowieść od chwili, kiedy AMD królowało na rynku, a Intel w pocie czoła pracował nad procesorami Conroe, które miały wszystko zmienić.
Artykuły

Test: QNAP TS-451+-8G

Marka QNAP przez ostatnie lata wyrobiła sobie miano firmy, która uchodzi – obok Synology – za lidera rynku urządzeń NAS (Network Attached Storage). Dziś przedstawimy Wam recenzję najnowszego urządzenia dedykowanego dla użytkowników domowych oraz małych firm.
Artykuły

Poradnik: Szyfrowanie danych, poczty i chmury

Od skandalu z NSA stało się jasne, że w cyfrowej wymianie informacji nie ma mowy o bezpieczeństwie i prywatności. Nie tylko hakerzy kradną dane, również organizacje rządowe takie jak NSA są zatrważająco skuteczne w pozyskiwaniu informacji przekazywanych przez Sieć. Cyfrowe dane są zapisywane i oceniane – częściowo swój wymuszony udział w tym procederze mają producenci…
Artykuły

Street Photo i ludzie

Street Photo to bardzo popularny ostatnio gatunek fotografii, choć nie jest to bynajmniej gatunek nowy. Radzimy, jak fotografować i czego się wystrzegać podczas wykonywania zdjęć w mieście, na ulicy.
Artykuły

Ile, jak, na czym, gdzie i kiedy CZYTAMY?

Na początku konkurs, jaki przeprowadziliśmy wspólnie z firmą PocketBook, zapowiadał się wyłącznie jako jeden z elementów rozrywkowych w naszym serwisie. Jednak wiedza, jaką przy okazji zgromadziliśmy, okazała się sama w sobie naprawdę interesująca.
Artykuły

Yammer: Lepszy Facebook dla firm

W 2025 roku firmy zdominują pracownicy, którzy zamiast emaila do komunikowania się używają portali społecznościach. Dlatego Microsoft już dziś oferuje Yammera, czyli biznesowe narzędzie do komunikacji społecznościowej. Można by o nim powiedzieć, że jest to taki lepszy Facebook dla firm.
Artykuły

Opowieść o tym, jak malowaliśmy światłem

Na początku pomysł wydawał się prosty. Będziemy promować funkcję Live Time, oferowaną wyłącznie przez najnowsze bezlusterkowce Olympusa – OM-D E-M1, OM-D E-M5 i PEN E-P5. Funkcja jest przyjazna, więc i zagadnienie wydawało się łatwe w realizacji...
Artykuły

Oryginały czy zamienniki: jak ograniczyć koszty druku?

Spotkaliście kiedyś "atramentologa"? Thom Brown właśnie w ten sposób żartobliwie określa swój zawód. Ale w jego przypadku to nie tylko praca, lecz także pasja i powołanie. To naprawdę dało się wyczuć podczas "zabawy w laboratorium", w czasie której przedstawiał zaawansowane technologie związane z drukiem atramentowym.
Artykuły

Test Colorovo CityTab Vision 7

Sekret dobrego tabletu tkwi w tym, żeby był dobry i tani. Nie, nie żartuję - jak sami możecie sprawdzić czytając informacje na temat wielkości sprzedaży tabletów, cena liczy się co najmniej równie bardzo, co jakość i możliwości. Dlatego właśnie prawdziwą sztuką jest stworzyć urządzenie, które będzie oferowało wystarczająco dużą wydajność, żeby użytkownik mógł z niego…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.