Zarządzanie zdjęciami

Edycja obrazu

Laptop na krańcach świata

Sprzęt IT wykorzystywany w ekstremalnych warunkach, np. w Arktyce czy na pustyni, musi sprostać zupełnie innym wyzwaniom niż zwykłe domowe urządzenia, z których korzystamy siedząc w kapciach.
Edycja obrazu

Relonch – połączenie aparatu i usług w chmurze

Oto aparat fotograficzny w całości pokryty skórą, w którym nie znajdziecie żadnych przycisków oprócz spustu migawki i włącznika. Nie ma wejścia na kartę pamięci ani jakichkolwiek ustawień manualnych. Co gorsza, nie wyświetli Ci nawet wykonanej przed chwilą fotografii - na ten moment będziesz musiał poczekać do rana...
Edycja obrazu

Obrazowanie przyszłości

Zachwycamy się ekranami OLED i rozdzielczością Ultra HD, a przecież potrafi my już budować ekrany holograficzne, skanować nasze ciała, rejestrować fotony w zwolnionym tempie... Brzmi jak fantastyka naukowa? Naukowa – owszem, ale już nie fantastyka.
Edycja obrazu

Canon EOS 5D Mark IV: pełna klatka i 30 mln pikseli

Wierzcie lub nie, ale to jedna z najważniejszych, o ile nie najważniejsza premiera fotograficzna w tym roku. Wszystko dlatego, że Canony z serii EOS 5D wyznaczają pewne standardy i stanowią dla innych punkt odniesienia. Tak będzie także w przypadku EOS 5D Mark IV.
Edycja obrazu

Leica M-D (typ 262): cyfrówka BEZ ekranu LCD

Patrząc na nowy aparat firmy Leica można się zastanawiać, gdzie kończy się dążenie do eleganckiej prostoty, a zaczyna niepotrzebny prymitywizm. Ale i tak jesteśmy przekonani, że Lecia M-D (typ 262) sprzedawać się będzie wspaniale.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.