Black Friday

Pamięci masowe

Intel Optane 16 GB PCIe

Niesamowicie szybki nośnik Intel Optane 16 GB, służący przyspieszaniu działania podsystemu pamięci masowej, został przeceniony z okazji Black Friday o 40 zł.
gamepad Gry i rozrywka

Gry PC, PS4 i Xbox One

Czarny Piątek to raj dla graczy. Na samym tylko Steamie obniżono ceny 5000 gier! My postanowiliśmy się przyjrzeć pudełkowym wersjom tytułów, w które warto zagrać - zarówno na konsolach, jak i komputerach PC.
Notebooki

Lenovo YoGa 510

Jeśli szukacie zgrabnego urządzenia, które pozwoli na pracę przez kilka godzin bez ładowania i w rozsądnej cenie, to pewnie zainteresuje was Lenovo YoGa 510. Teraz jest o 300 zł tańsza.
xbox one s Konsole

Konsola Xbox One S

Jeśli szukacie konsoli oferującej obsługę HDR oraz płyt 4K Ultra HD Blu-ray to pamiętajcie, ż. Xbox One S również spełnia te wymagania. A 30 proc. rabat też ma znaczenie.
corasir k55 Akcesoria

Corsair K55 RGB Gaming

Ciekawy model z podświetleniem RGB i wygodnym wsparciem nadgarstków. Cichy klik, jaki zapewnia może się wieczorową porą okazać bezcenny dla spokoju innych domowników.
ps vr Akcesoria

Gogle PlayStation VR

Stacjonarny headset do wirtualnej rzeczywistości teraz w świetnej cenie. Gogle do konsoli PS4 i PS4 Pro kupicie już za 949 zł. Obniżono także ceny zestawów z grami, kamerami i kontrolerami.
PS4 Konsole

PS4 Slim w zestawie z grami

Z okazji Czarnego Piątku taniej kupimy PS4 Slim, czyli model mniejszy i lżejszy od swojego poprzednika. W zestawie znajdziemy też tegoroczne hity takie jak "Horizon: Zero Dawn" czy "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo".
Procesory

Procesor Intel Core i5-7600K

Do niedawna jeden z najczęściej polecanych CPU na rynku. Dziś nieco przyćmiony przez generację ósmą. Jednak warto się zastanowić nad zakupem, tym bardziej, że jest teraz tańszy o ponad 200 zł.
Black Friday

Black Friday w CHIP-ie – 24 listopada

Podzespoły, urządzenia, programy - w niespotykanych na co dzień cenach. Black Friday to początek okresu świątecznych przecen i promocji. Przeszukamy internet, rozglądając się za najciekawszymi z nich. Zaglądajcie wtedy na chip.pl.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.