E-sport

E-sport

Narodowa reprezentacja w grze FIFA

Prezydent zainicjował powołanie e-sportowej Drużyny Narodowej, która będzie reprezentowała nasz kraj w przyszłorocznych mistrzostwach FIFA eNations Cup. Jest to odpowiedź na apel graczy, którzy narzekali na brak polskiego zespołu w pierwszej edycji mistrzostw.
E-sport

E-sportowe zawody uczelni wyższych

Amerykańskie uczelnie uruchomią międzyuczelniane rozgrywki e-sportowe. Na razie chęć udziału w takich zawodach wyraziło osiem uniwersytetów, które prowadzą u siebie profesjonalne drużyny. Start rozgrywek zaplanowano na jesień. Tymczasem akademickie zawody w sporty elektroniczne organizowane są także w Polsce.
E-sport

IEM 2019: trwają ćwierćfinały StarCrafta II i CS:GO

W Katowicach rozpoczynają się ćwierćfinały rozgrywek "StarCrafta II" i półfinały "Counter Strike: Global Offensive" podczas światowych finałów Intel Extreme Masters. Przez najbliższe dwa dni możemy na żywo obserwować zmagania najlepszych drużyn i zawodników.
strefa fortnite iem expo 2019 E-sport

IEM 2019: najciekawsze atrakcje IEM EXPO

Poza turniejami "StarCrafta II" i "CS:GO", podczas tegorocznych światowych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach, warto odwiedzić IEM EXPO, które mieści się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. IEM potrwa do niedzieli, 3 marca.
global esports forum 2019 E-sport

Global Esports Forum: esport będzie coraz bardziej popularny

Ponad 390 milionów godzin. Tyle swojego czasu w 2018 roku poświęcili widzowie najważniejszych kanałów na Twitchu. W ciągu kolejnych lat zainteresowanie wirtualnymi rozgrywkami wzrośnie. W 2022 roku esportowa publiczność powiększy się o 65%. W każdym miesiącu rozgrywki będzie śledzić 276 milionów widzów. Według prprzyszłość esportu przedstawili dzisiejsi prelegenci Global Esports Forum w Katowicach.
E-sport

Dota 2: Team Secret czeka na rywala w finale ESL One

O 16:00 zostanie rozegrany finał turnieju ESL One, rozgrywanego w "Dotę 2". Pierwszą drużyną, która się do niego zakwalifikowała jest Team Secret z Michałem "Nishą" Jankowskim w składzie. Drugi finalista zostanie wyłoniony w półfinałowym meczu o 12:00, kiedy to na głównej scenie w Katowicach zmierzą się drużyny OG i Gambit Esports.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.