Gry sportowe

Gry

Game Awards 2017 rozdane

Najbardziej prestiżowe nagrody w świecie gier komputerowych rozdane. "Gamingowe oscary" z roku na rok stają się coraz bardziej znaczącą imprezą.
Gry flashowe

E3 2016: FIFA 17 z… trybem fabularnym

Niezmieniana od lat seria w końcu doczeka się powiewu świeżości. Jedna z najpopularniejszych gier sportowych po raz pierwszy w historii otrzyma tryb fabularny, pozwalający przeżyć otoczkę życia prawdziwego piłkarza.
Gry flashowe

RIGS na nowym gameplayu

Podczas PlayStation Experience uczestnicy wydarzenia mogli przetestować jeden z najlepiej zapowiadających się tytułów wirtualnej rzeczywistości. Zobaczcie ich wrażenia.
Gry sportowe

Pamiętacie kultowego Tony Hawk’s Pro Skater?

Już dziś pojawił się na Youtube pierwszy zwiastun z rozgrywki dla Tony Hawk's Pro Skater 5. W tle zagra punkowy zespół Plague Vendor's ze swoją piosenką "Black Sap Scriptures". Wideo przedstawia profesjonalnych skaterów i inne ukryte postacie w grze, klasyczne kombinacje trików oraz nowe poziomy. Tony Hawk's Pro Skater 5 pojawi się 2 października 2015…
Gry sportowe

Skoki narciarskie: nowa gra specjalnie dla Kamila Stocha

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to przedsięwzięcie przynajmniej częściowo komercyjne, ale mimo wszystko postanowiliśmy je zareklamować. Dziś wieczorem skaczą nasi skoczkowie, a wśród nich Kamil Stoch, z szansą na drugi złoty medal, więc jeśli ktoś ma ochotę poskakać razem z nimi...
Gry sportowe

FIFA 12 bez naszej ekstraklasy?

Nasza ekstraklasa na pewno nie jest jakąś piłkarską potęgą, świadczy o tym chyba najlepiej miejsce Polski w rankingu FIFA. Smuci jednak fakt, że EA nie przedłużyło umowy z Ekstraklasą SA, co skutkować będzie brakiem rodzimych rozgrywek w najnowszej grze z serii FIFA.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.