Gry

westworld Gry

Koniec gry Westworld – z powodu procesu Bethesdy i Behaviour

Po półrocznym sporze gra free-to-play autorstwa Behaviour Interactive, nawiązująca do serialu HBO, została skasowana z App Store i Google Play. Wstrzymano także mikropłatności. Osoby, które ją pobrały wcześniej, mogą grać jeszcze do 16 kwietnia. To skutek sądowej ugody pomiędzy właścicielem praw autorskich a twórcą "Westworld".
Gry

Znamy wymagania Far Cry: New Dawn

Nowa gra Ubisoftu jest jednym z bardziej wyczekiwanych tytułów 2019 roku. Nic dziwnego, seria Far Cry to kawał historii gier FPS i jedna z nielicznych nadal skupionych przede wszystkim na rozgrywce dla pojedynczego gracza. Premiera gry odbędzie się 15 lutego.
chuchel Gry

„Czarnoskóry” Chuchel wzbudził kontrowersje i będzie pomarańczowy

Amanita Design produkuje przyjemne dla oka, miłe w odbiorze gry. Ale teraz okazało się, że kolor kłębuszka kurzu, bohatera gry "Chuchel", może wywołać kryzys. Studio ugięło się pod krytyką ze strony internautów i przemalowało Chuchela z czarnego na pomarańczowy. Wtedy temperatura dyskusji jeszcze podniosła się.
Gry

Steam: zimowa wyprzedaż i finaliści Steam Awards

Zimowa wyprzedaż na Steamie co roku idzie w parze z ogłoszeniem nominacji do Steam Awards. Wśród nominowanych pojawiły się nie tylko nowe tytuły. W jednej z kategorii znalazł się "Wiedźmin 3" - gra, która wkrótce doczeka się czwartych urodzin.
Gry

Epic Games Store rozdaje grę Subnautica

Dosłownie kilka dni temu Epic Games uruchomiło swój sklep. Zdecydowanie ma być on konkurencją dla Steama. Stąd zapewne jedna z pierwszych bardzo ciekawych promocji, czyli survivalowa "Subnautica" za darmo.
Gry

Zapowiedzi nowych gier na Game Awards 2018

Game Awards jest dobrą okazją dla twórców gier, by przy okazji wydarzenia skusić graczy zapowiedziami nadchodzących tytułów. W tym roku ciekawych pozycji nie brakuje. Poniżej zobaczycie kilka najważniejszych trailerów.
Gry

Game Awards 2018 rozdane

Pod koniec roku fani gier na całym świecie czekają na Game Awards, imprezę będącą odpowiednikiem rozdania Oscarów. Nie chodzi tylko o zwycięzców, ale też towarzyszące imprezie liczne zapowiedzi przyszłorocznych gier. Dzisiejszej nocy zostały rozdane nagrody. Przedstawiamy zwycięzców.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.