Gry

Gry

Microsoft: Streaming nie zabije konsol

Kareem Choudhry, wiceprezes działu gamingowego firmy, wypowiedział się w sprawie przewidywanego końca konsol. To ważny głos w dyskusji, bowiem pochodzi od przedstawiciela jednego z wiodących producentów konsol do gier. Dotąd głos w sprawie "streaming vs konsole" zabierali przedstawiciele producentów gier, nie sprzętu.
Gry

FELIETON: „Esport to nie sport” i inne mity o grach

Przez dekady narosło wiele mitów i stereotypów wokół tematyki gier. Czy na pewno gracz to pryszczaty nastolatek płci męskiej, który nie potrafi poradzić sobie z życiem? Temu obrazowi przeczą najnowsze badania, a także niedawno zakończone światowe finały Intel Extreme Masters w Katowicach.
Logo Steam Gry

Nagrody Steam 2018 rozdane

Nagrody Steam są o tyle ważne, że przyznaje je społeczność, a nie wąska grupka jurorów. Dla tych, dla których to właśnie "vox populi" ma największe znaczenie są więc to najważniejsze nagrody. Co ciekawe, wśród nagrodzonych za ubiegły rok jest polskie studio i jego gra. Oczywiście "Wiedźmin 3".
Gry

Apple pracuje nad serwisem streamingowym z grami

Według serwisów Ubergizmodo i Cheddar, firma z Cupertino przygotowuje własną platformę gamingową. Usługa może zapewnić Apple nowy, stały dochód. Wprawdzie na brak zysków gigant raczej nie narzeka, ale doskonale rozumie, że branża gier to potencjalne, olbrzymie pieniądze.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.