Google Earth i inne

Google Earth i inne

Google Lens – telefon rozumie, co widzi

Urządzenia mobilne automatycznie skonfigurują nam sieć. Wyświetlą informacje na temat fotografowanego miejsca czy przedmiotu, a także pokażą w czasie rzeczywistym informacje o restauracjach na ulicy. Wszystko dzięki zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji do rozpoznawania obrazu. Nowinki zostaną wprowadzone w pierwszej kolejności w Google Assistant i w Google Photos.
Google Earth i inne

Przyglądamy się starożytnemu doodle

Wyszukiwarka, modyfikując swój logotyp, tym razem sięgnęła do starożytności. Google-doodle nawiązało do pochodzącego z Grecji urządzenia znanego jako mechanizm z Antykithiry. Chodzi o odkrycie sprzed 115 lat z okolic wyspy Andikitira, leżącej na zachód od Krety.
Aplikacje użytkowe

Google Earth z obsługą Oculusa!

Najnowsza wersja aplikacji Google Earth to nie tylko nowości dla użytkowników mobilnych. Google zadbało o to, żeby w najnowszej odsłonie swojej aplikacji nie zabrakło nowych funkcji dla użytkowników gogli VR Facebooka.
Google Earth i inne

Lista Chromebooków, które otrzymają dostęp do Androida!

Na tegorocznej konferencji Google I/O dowiedzieliśmy się oficjalnie o tym, że Chrome OS, z którego korzystają (prawie) wszyscy użytkownicy Chromebooków otrzyma dostęp do sklepu z Google Play, tym samym zyskując możliwość korzystania z aplikacji na system Android. Dzisiaj Google opublikowało pełną listę Chromebooków, które otrzymają tę aktualizację.
Google Earth i inne

Ile są warte nasze kliknięcia?

Klik, klik, klik. Statystycznie każdy mieszkaniec Ziemi każdego dnia wysyła jedno lub dwa zapytania do wyszukiwarki. Lider rynku, Google, rejestruje niemal 70 000 zapytań w ciągu sekundy, rocznie zaś liczba ta przekracza dwa biliony. Świat Google'a to świat pełen superlatyw, rekordowych wyszukiwań i wielu drobnostek urastających do monstrualnych rozmiarów – może kiedyś aż do jednego…
Google Earth i inne

Google chce Twojej krwi

Pobieranie krwi to nieprzyjemny zabieg. Dla osób chorujących na cukrzycę jest to jednak obowiązek, który kosztuje czas i nerwy. Nowy patent Google sprawiłby, że pobieranie krwi byłoby zupełnie bezbolesne.
Google Earth i inne

Tak będzie wyglądał LG Nexus 5X

Oficjalnie smartfon powinien zostać zapowiedziany na konferencji Google'a, która odbędzie się pod koniec września, ale już teraz możemy zapoznać się z prasowymi renderami telefonu, które właśnie wyciekły do sieci.
Google Earth i inne

Duża i niespodziewana restrukturyzacja w Google

W ciągu 11 lat Google stał się czymś więcej niż tylko ikoną branży internetowej. To zbiorowisko oddziałów zajmujących się różnorodnymi projektami technologicznymi. By firma prosperowała przejrzyściej i sprawniej postanowiono utworzyć holding, który będzie sprawował pieczę nad całością.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.