Konferencje, pokazy

mwc 2019 MWC 2019

MWC 2019 w obiektywie CHIP-a

Największa na świecie impreza poświęcona urządzeniom mobilnym już za nami. W dniach od 25 do 28 lutego mieliśmy okazję na bieżąco śledzić, jakie urządzenia znanych i tych mniej znanych producentów z całego świata, zostaną wprowadzone na rynek w nadchodzących miesiącach. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z MWC 2019.
nubia alpha MWC 2019

MWC: nubia Alpha – bransoletka z elastycznym ekranem

nubia Alpha to ciekawa hybryda smartwatcha i smartfonu. Z tego pierwszego zapożyczyła konstrukcję oraz funkcjonalność, a z drugiego 4-calowy ekran dotykowy. I choć projekt wygląda bardzo futurystycznie, to nie prototyp a już gotowe urządzenie, które trafi do sprzedaży za 2 miesiące w cenie niespełna 2000 złotych.
oppo MWC 2019

MWC: Oppo pokazało prototyp składanego smartfonu

W przeciwieństwie do Samsunga czy Huawei, którzy jeszcze w tym roku wprowadzą na rynek swoje składane smartfony, Oppo uważa, że takie urządzenia nie zapewniają użytkownikowi odpowiedniego przeskoku technologicznego. Zamiast zaprezentować swój prototyp na targach w Barcelonie, chiński producent opublikował jedynie zdjęcia swojego elastycznego modelu na portalu Weibo.
MWC 2019

MWC: LG pokazało V50 ThinQ 5G. Smartfon składany, ale mało efektowny

Nowy smartfon LG jest składany, ale bez elastycznego ekranu. Konstrukcja opiera się na dwóch zwykłych (płaskich) wyświetlaczach OLED. Można odnieść wrażenie, że LG wymyśliło ten telefon w ostatniej chwili, by nie być jedyną firmą, która takiego urządzenia nie pokaże. Rzecz w tym, że składanie składaniu nierówne.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.