Mapy do GPS-ów

Mapy do GPS-ów

Nowe Peugeoty z nawigacją TomToma

Firma TomTom ogłosiła dziś, że dostarczane przez nią komponenty nawigacyjne będą wykorzystywane w najnowszych samochodach marki Peugeot. Usługi TomTom tj. Mapy, Nawigacja, Budynki 3D, TomTom Traffic, Fotoradary, Pogoda, Paliwo, Parking i Wyszukiwanie Lokalne będą dostępne w samochodach Peugeot 208 i 2008 z systemem i-Cockpit.
Mapy do GPS-ów

AutoMapa dla telefonów z Windows!

Jedna z najpopularniejszych polskich nawigacji jest już dostępna dla użytkowników systemu Windows i Windows Phone. AutoMapa jest połączeniem logiki mobilnego Windowsa z zaletami i jakością, jaką oferuje ta nawigacja.
Mapy do GPS-ów

Androidowa AutoMapa w trzeciej odsłonie

Nowa AutoMapa 3.0 dla systemu Android to dziesiątki nowości i usprawnień, które pozwolą użytkownikom na skuteczniejszą nawigację po polskich i europejskich drogach. To, co rzuca się w oczy po uruchomieniu nowej AutoMapy to przyspieszenie grafiki.
Mapy do GPS-ów

Co by mówił Wiedźmin, gdyby jeździł samochodem?

Od dziś głos Wiedźmina dostępny jest w nawigacji NaviExpert. Do celu prowadzi nas sam Geralt z Rivii. Wiedźmin podpowie, którędy ominąć korki "Znalazłem lepszy szlak, za mną!", ostrzeże przed policją wypowiadając słowa "Nieoznakowany patrol w okolicy, szpiedzy Redańscy są wszędzie.", a także zruga za wybranie złej drogi: "Nie w tę stronę łotrze!".
Mapy do GPS-ów

Nokia zamierza się dalej wyprzedawać

Jak donosi serwis Bloomberg, Nokia przygotowuje się do sprzedaży swojego działu związanego z mapami. Dzięki temu firma będzie mogła skupić się na rozwijaniu biznesu związanego z usługami sieciowymi, a także zmniejszy swoje zadłużenie.
Mapy do GPS-ów

64-bitowe mapy dla Androida

Ciesząca się coraz większą popularnością na Androidzie aplikacja nawigacyjna Nokia Here doczekała się dużego uaktualnienia. Teraz w końcu działa poprawnie na wszystkich smartfonach posiaających 64-bitowe procesory.
Mapy do GPS-ów

Drobna ale przydatna aktualizacja Google Maps

Na pewno nie raz spotkaliście się z sytuacją, w której umawialiście się ze znajomymi z obcego miasta. Tłumaczenie im przez telefon jak mają dotrzeć w określone miejsce bywa kłopotliwe. I w tym właśnie przypadku pomoże Wam nowa aktualizacja Map Google'a.
Mapy do GPS-ów

Polska aplikacja dla kierowców wyróżniona przez Samsunga

Nie dalej jak dwa miesiące temu, producent Yaosika (Neptis S.A.) zadebiutował na giełdzie NewConnect. Krótko potem aplikacja po raz pierwszy wyszła poza granice kraju podbijając smartfony kierowców na Litwie, a teraz przyszedł czas na kolejny krok – dostępność aplikacji w Samsung Galaxy Apps.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.