Nawigacja

Wszystko o nawigacjach w jednym miejscu – specyfikacja oraz wykaz najlepsza nawigacja z mapą Europy

AR

Google rozpoczyna testy nawigacji AR

Niewielka grupa testerów, do których należą między innymi dziennikarze Wall Street Journal, otrzymała do testów zupełnie nową funkcję Map Google - nawigację AR.
Nawigacja

Rider: nowe nawigacje od firmy Tom Tom

TomTom wprowadził na polski rynek nowe nawigacje z serii TomTom RIDER – TomTom RIDER 42, 420 oraz 450 (flagowe urządzenie). Kolejna generacja nawigacji pozwoli motocyklistom odkrywać nowe, ekscytujące trasy podczas każdej z ich podróży. Ponadto, nawigacje TomTom RIDER zawierają teraz preinstalowane trasy oraz ważne miejsca dla motocyklistów. Cała seria TomTom RIDER została wyposażona w ekran…
Nawigacja

MiVue Drive – nowa seria nawigacji z wbudowaną kamerą

Mio przedstawia nową linię pięciu zaawansowanych urządzeń 2-w- 1, na którą składają się dwie rodziny urządzeń wyposażonych w 5 (modele o numeracji 50, 55) lub 6,2-calowy dotykowy ekran (modele 60, 65, 65 Truck). To jedyne takie urządzenia na rynku, które mogą rejestrować obraz zarówno z przodu jak i z tyłu pojazdu.
Nawigacja

Rewolucja w ofercie Yanosika

Nie dalej jak w marcu tego roku firma Neptis wprowadziła na rynek nowego asystenta kierowcy – Yanosika GT. Od tego czasu minęło raptem osiem miesięcy, a kierowcy już mogą cieszyć się kolejnym, nowym rozwiązaniem. Takiego urządzenia na polskim rynku jeszcze nie było. Co oferuje nowy Yanosik?
Nawigacja

Kompas kwantowy będzie lepszy niż GPS?

Historia systemu nawigacji GPS rozpoczęła się gdzieś w latach siedemdziesiątych, przy czym chodziło wtedy wyłącznie o wspomaganie operacji wojskowych. Dopiero około 10 lat później system GPS zaczął być również dostępny dla cywilów. Czy ta sama ścieżka rozwoju czeka obecnie kompas kwantowy?
Nawigacja

SuperShoes, czyli nawigacja w bucie

Smartfony mają wiele niepodważalnych zalet, ale także istotną wadę - wpatrując się ciągle w ich ekrany przestajemy obserwować piękno otaczającego nas świata. Dhairya Dand zamierza z tym walczyć - przynajmniej w kontekście nawigacji GPS.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.