Karty graficzne

zewnętrzna karta graficzna – sprawdź ranking najlepszych kart graficznych

Karty graficzne

Coraz więcej wiemy o nowych kartach RTX 2080

Do premiery kolejnej generacji kart NVIDII już niedaleko, zatem podobne przecieki będą zdarzały się coraz częściej. Gainward, jeden z azjatyckich producentów kart graficznych korzystających z GPU GeForce, pokazał fragment chłodzenia nowej karty, a sama NVIDIA zaprasza na prezentację podczas Gamescomu.
nvidia Karty graficzne

NVIDIA wprowadza promocję na karty graficzne

Do kart graficznych GeForce dostaniemy dysk SSD. Czyżby wyprzedaż dotychczasowych modeli miała na celu zrobienie na półkach miejsca dla nadchodzącej generacji kart? Całkiem możliwe. W aktualnej promocji NVIDII biorą udział wybrane karty od GeForce GTX 1050 w górę.
Karty graficzne

Nvidia pokaże GeForce GTX 1180 już 20 sierpnia

Potwierdza się informacja, którą podawaliśmy na początku lipca o tym, że Nvidia zamierza pokazać nowe karty graficzne podczas targów gier komputerowych w Kolonii. Tuż przed Gamescomem producent zorganizuje konferencję, na której zobaczymy prawdopodobnie m.in. kartę graficzną GTX 1180, a także GTX 1170 i GTX 1160.
Karty graficzne

GeForce GTX 11 jeszcze w sierpniu

NVIDIA swoje tegoroczne nowości rozłoży nieco w czasie, co nie powinno dziwić. Pierwsza z nich, GeForce GTX 1180 pojawić się ma już 30 sierpnia. Znane są także daty premier GTX 1180+, GTX 1170 oraz GTX 1160.
Karty graficzne

Karty graficzne wróciły do sklepów

Przez ostatni rok jednym z głównych tematów w branży IT były kryptowaluty i pazerni górnicy wykupujący karty graficzne, co spowodowało, że ich ceny osiągnęły absurdalnie wysoki poziom. Przeciętny Kowalski, jeśli karty potrzebował, to mógł sobie pluć w brodę, że nie kupił wcześniej i przeklinając pod nosem głębiej sięgnąć do portfela.