Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja

SI wymyśliła nowy sport – Speedgate

Gra została opracowana przez sztuczną inteligencję stworzoną przez firmę AKQA. Speedgate ma być sportem uprawianym w realu na boisku wyznaczonym na planie trzech kół, z trzema bramkami. Rywalizują dwie drużyny po sześć osób każda. Nowy sport wygląda trochę jak krzyżówka rugby i piłki nożnej.
Sztuczna inteligencja

SI wykryje złodzieja jeszcze przed kradzieżą

Pamiętacie film "Raport Mniejszości"? To futurystyczna wizja świata, w którym najpoważniejsze przestępstwa są przewidywane jeszcze przed ich dokonaniem, a specjalna jednostka policji zatrzymuje prewencyjnie przyszłych przestępców. Wygląda na to, że wizja ta powoli zaczyna się spełniać, chociaż metoda przewidywania jest tu zupełnie inna, a i przestępstwa jakby mniej spektakularne.
elon musk Sztuczna inteligencja

Elon Musk przestaje wspierać OpenAI

Po tym jak zespół OpenAI opracował generator tekstu potrafiący tworzyć niezwykle realistyczne artykuły, związany z organizacją Musk postanowił się od niej odciąć. Jego zdaniem idee badaczy i jego własne były zbyt rozbieżne, by móc dalej kontynuować współpracę.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.