Wirtualna rzeczywistość

nintendo labo - google vr dla nintendo switch Konsole

Nintendo Switch otrzyma gogle VR

Plotki z ubiegłego roku o szykowaniu headsetu do wirtualnej rzeczywistości przez Nintendo okazały się prawdziwe. Z tym, że gracze chyba nie na takie gogle liczyli. Akcesorium zostanie częścią kolejnego zestawu Nintendo Labo, czyli pakietu gadżetów z kartonu.
Nauka i technika

Za pomocą gogli VR zbliżymy się do czarnej dziury

Naukowcy z holenderskiego Universytetu Radbound i niemieckiego Uniwersytetu Goethego przeprowadzili symulację komputerową czarnej dziury znajdującej się w centrum naszej galaktyki. Dzięki temu za pomocą gogli VR możemy zobaczyć jak Sagittarius A* zakrzywia czasoprzestrzeń.
oculus quest Wirtualna rzeczywistość

Oculus Quest ma moc konsol poprzedniej generacji

Dyrektor technologiczny Oculus VR zdradził nieco więcej informacji na temat wydajności zapowiedzianych niedawno autonomicznych gogli do wirtualnej rzeczywistości. Jego zdaniem nie jest to sprzęt, który ma konkurować z PS4 czy Xbox One, a jedynie dodatkowe urządzenie, które postawi się obok konsoli.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.