Wydarzenia

Wydarzenia

IEM 2019 to nie tylko esport

Światowe finały Intel Extreme Masters wprawdzie nie są typowymi targami technologicznymi. Warto jednak zwrócić uwagę na organizowane “przy okazji” turniejów esportowych IEM Expo, a także strefę dostępną wyłącznie dla zaproszonych gości. Można tam natknąć się na interesujący sprzęt. Próżno jednak oczekiwać tu światowych premier. Zamiast tego możemy natknąć się na robione na zamówienie obudowy, potężny…
mwc 2019 mwc 2019

MWC 2019 w obiektywie CHIP-a

Największa na świecie impreza poświęcona urządzeniom mobilnym już za nami. W dniach od 25 do 28 lutego mieliśmy okazję na bieżąco śledzić, jakie urządzenia znanych i tych mniej znanych producentów z całego świata, zostaną wprowadzone na rynek w nadchodzących miesiącach. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z MWC 2019.
huawei Wydarzenia

SI Huawei dokończyła symfonię Schuberta

VIII symfonia h-moll została skomponowana w 1822 roku przez Franza Schuberta. Uważa się ją za jedno z największych arcydzieł w historii muzyki. Utwór nosi także nazwę "Niedokończonej symfonii". W oryginale składa się z dwóch części. Pracę nad trzecią kompozytor przerwał. Huawei postanowiło wykorzystać smartfon Mate 20 Pro, aby dokończyć utwór.
Salon Huawei Wydarzenia

Huawei zabiera się za porządki wśród pracowników

Dyrektor generalny Huawei, Ren Zhengfei, zamierza przerwać złą passę firmy, poczynając od zwolnienia przeciętnych pracowników. W mailu rozesłanym do swoich podwładnych poinformował, że w nadchodzących miesiącach można się spodziewać znaczących zmian personalnych w firmie.
Wydarzenia

Francja nakłada na Google 50 mln euro kary za naruszenie RODO

Francuska komisja ds. informatyki i wolności, Commission Nationale de l'Informatique et des Libertés (CNIL), uważa, że amerykański koncern w niewystarczająco jasny sposób informował użytkowników o sposobach wykorzystywania ich danych oraz nie prosił ich o zgodę na wyświetlanie reklam.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.