Wydarzenia

ces 2019 ces 2019

TOP 10: Najciekawsze technologie z CES 2019

Tegoroczna edycja Consumer Electronics Show już za nami. Wśród ponad 4500 wystawców pojawiło się wiele interesujących gadżetów, które mają szansę zmienić naszą bliską przyszłość. W tym krótkim podsumowaniu pytamy o produkt, który najbardziej przykuł waszą uwagę. Poniżej znajdziecie 10 wybranych przez nas technologii z CES oraz ankietę, w której możecie zostawić swój głos.
Felieton

FELIETON: listy z ambasady a wizyta ABW

Ostatnio nasiliły się informacje dotyczące działań wywiadowczych prowadzonych przez chińskich producentów elektroniki użytkowej. W tym samym czasie ambasador USA w Polsce jednym listem załatwia sprawę ustawy, która mogła "wyciąć" z naszego rynku Ubera. Informacja i technologie zastąpiły w XXI wieku czołgi.
micro led ces 2019

Samsung stawia na MicroLED i 8K

Ostrzejszy obraz, bardziej intensywne kolory i modułowa konstrukcja - w przyszłości Samsung zamierza dalej rozwijać swoją technologię Micro LED. Na targach CES pokazał jednak nie tylko wyświetlacze i nową serię telewizorów, ale też dwa laptopy dla profesjonalistów.
Wydarzenia

CHIP: to 7 najważniejszych technologicznych tematów roku

Serial "Wiedźmin" przygotowywany przez Netflix, zmiany w prawie autorskim i dom z drukarki 3D. Między innymi te tematy przykuły waszą uwagę w portalu w 2018 roku i przyniosły wiele komentarzy. Niektóre, jak np. "ACTA 2" czy kwestia bezpieczeństwa danych, z pewnością wrócą w 2019.
Smartfony

Tak wygląda pierwszy w Polsce salon Huawei

Byliśmy w nowym salonie Huawei w warszawskiej Arkadii. Sklep ma 227 metrów kwadratowych. Będzie dostępny dla wszystkich klientów od 15 grudnia. Jednak już teraz chiński producent pokazał nam jak wygląda "dom marki", jak to miejsce określają przedstawiciele producenta sprzętu elektronicznego.
Internet i sieci

Google wróci do Chin na początku 2019 roku

Ben Gomes, wiceprezes Google odpowiedzialny za silniki wyszukiwania powiedział pracownikom, że koncern zamierza wrócić do Chin na początku 2019 roku. Tymczasem Amnesty International wraz z częścią załogi domagają się od koncernu zaprzestania prac nad narzędziami do cenzurowania chińskiego internetu.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.