Witajcie w przyszłości! Powered by INTEL

Witajcie w przyszłości!

Tak naprawdę nie wiemy, czym w ogóle jest inteligencja, ale próbujemy ją skopiować i obdarzyć nią maszyny. Nie potrafimy zrozumieć rzeczywistości, jednak tworzymy własne światy – na razie będące zaledwie cieniem realnego, a już zdolne oszukać nasz mózg i wpływać na nasze działania. Nie nadążamy za tempem wydarzeń, a coraz więcej naszych decyzji oddajemy w ręce algorytmów, sprawiając że życie przyspiesza jeszcze bardziej. Wszystko to dlatego, że jesteśmy ciekawi, niecierpliwi, głodni nowych doświadczeń. Dlatego, że jesteśmy ludźmi.

Jesteśmy zafascynowani rozwojem technologii i chcemy śledzić ich postępy, dowiadując się jak najwięcej o tym, co, jak i dlaczego. Dlatego zapraszamy was do działu, w którym pojawiać się będą artykuły dotyczące pogranicza nauki i technologii, opowiadające o rzeczach, które jeszcze kilkanaście lat temu wydawały się fantastyką, a dziś są na wyciągnięcie ręki. Bo przyszłość jest teraz.

Życzymy miłej lektury i zapraszamy do podpowiadania tematów, o których chcielibyście przeczytać!

Redakcja
[email protected]

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.