Wydanie:CHIP 2009/01

Hity płyty

Na płycie DVD CHIP-a publikujemy jedenaście pełnych wersji aplikacji wartych łącznie ok. 580 zł (sześć spośród nich znajdziecie również na płycie CD).

Hity numeru

Czym zaskoczy cię Windows 7Pierwszy test najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu, który zastąpi nielubianą VistęNotebooki szkodzą mężczyznomNadmiernie wydzielane przez notebooki ciepło szkodzi zdrowiu, m.in. ogranicza męską płodność. Zobacz jak się przed tym chronić.Nowe zagrożenia dla e-bankówJedno błędne kliknięcie i z konta mogą zniknąć pieniądze. Do obsługi e-banków skorzystaj z naszej superbezpiecznej przeglądarki.Pecet zwalnia? To pomoże50 najlepszych…

lg Smartfony

LG poddaje się, czy czeka?

Na zbliżających się targach Mobile World Congress nie zobaczymy prototypu smartfonu LG z elastycznym ekranem. Podczas konferencji w Seulu szef działu mobilnego koncernu, Brian Kwon, przyznał, że przedsiębiorstwo nie zamierza teraz brać udziału w wyścigu z pozostałymi producentami.
Apple

Plany Apple: monitor 6K i nowy iPad mini

Ming-Chi Kuo, były analityk tajwańskiego KGI Securities, opublikował raport, w którym przedstawia plany premierowe Apple na ten rok. Firma z Cupertino ma zaprezentować trzy nowe iPhone'y, nowego MacBooka Pro, iPady i monitor z rozdzielczością 6K. W skrócie: będzie ciekawie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.