Wydanie:CHIP 2009/01

Hity płyty – 2009/01

Na płycie DVD CHIP-a publikujemy jedenaście pełnych wersji aplikacji wartych łącznie ok. 580 zł (sześć spośród nich znajdziecie również na płycie CD).

Hity numeru – 2009/01

Windows 7 może zaskoczyć. Tak samo, jak pecet, który wydawał się być skazany na porażkę. W jaki sposób? O tym przeczytasz w najnowszym wydaniu CHIP-a

Ekranowym skrytożercom mówimy stanowcze nie!

Ludzie! Pobudka! Okradają nas! W biały dzień, z uśmiechem na ustach, bezczelnie wmawiając, że to dla naszego dobra, zabierają przestrzeń do życia. Wygląda na to, że już niedługo będziemy oglądali świat (przynajmniej ten wirtualny), przez ciaśniejsze okienko - ekrany notebooków robią się mniejsze...
iPod został zaprojektowany całkowicie na bazie wytycznych Steve'a Jobsa

Odtwarzacz MP3 Apple iPod Touch 32GB

Topowy odtwarzacz MP3 Apple'a zadebiutował na rynku siedem lat temu. Dziś – po totalnej metamorfozie – w niczym nie przypomina swojego przodka. Ponieważ iPod Touch pod względem funkcjonalności przypomina kieszonkowy komputer, trudno nazwać go przenośnym odtwarzaczem MP3.
Panda Antivirus Pro 2009

Program antywiusowy Panda Antivirus Pro 2009

Produkty firmy Panda Security kojarzyły się jeszcze do niedawna z oprogramowaniem, które spowolni pracę nawet bardzo szybkiej maszyny. Autorzy aplikacji wzięli pod uwagę opinie użytkowników i postanowili przeprowadzić radykalne zmiany. Na pierwszy ogień poszła wydajność.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.