Wydanie:CHIP 2009/02

Windows

Ostatnia aktualizacja Windows może skasować pliki

2 października Microsoft udostępnił aktualizację 1809 dla Windows 10. Niektórzy użytkownicy informują, że po jej wgraniu z ich komputerów zniknęły zdjęcia, muzyka i dokumenty zgromadzone w bibliotekach. Jak na razie najlepszym sposobem na zabezpieczenie swoich danych jest zrobienie kopii bezpieczeństwa. Przed aktualizacją.

Hity płyty

W tym numerze publikujemy na DVD9 dziewięć pełnych, płatnych wersji aplikacji (pięć spośród nich znajdziecie również na płycie CD), w tym

Hity numeru

Cała prawda o netbookachDo czego nadają się netbooki i jak wybrać właściwy model.Komputer, który sam się leczyWindows, który sam się konserwuje, automatycznie łata dziury i zabezpiecza dane.Łatwa i szybka obróbka filmówKtóry program do montażu wideo sprawdzi się podczas obróbki twoich filmów.Przenośne terabajtyKlucze USB są mało pojemne – niezastąpione są dyski zewnętrzne.Teren prywatny, wstęp wzbroniony!Przedstawiamy sztuczki,…

Nokia 5630 XpressMusic mierzy 12 milimetrów grubości Telefony

Multimedialny telefon 3G

Nokia 5630 XpressMusic to kolejny telefon z muzycznej rodziny fińskiego producenta, który wyposażono w łączność HSDPA, 3,2-megapikselowy aparat oraz funkcję konsoli do gier.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.