Wydanie:CHIP 2009/04

Hity numeru

200% normy za darmoBIOS jest dziwny, skomplikowany i niewygodny. Na szczęście dzięki narzędziom zamieszczonym na naszej płycie łatwo przyspieszysz komputer z poziomu systemu Windows.Crackowanie telefonów iPhone 3G i 2GZdejmowanie simlocka z telefonu Apple'a i dodawanie do niego oprogramowania niezależnych autorów jest możliwe, ale dokonuje się tego zawsze na własne ryzyko.Jak bezpiecznie płacić w InternecieNa wirtualne…

Rozmawiaj za darmo! W numerze karta telefoniczna!

Tylko u nas! Każdy, kto kupi ten numer CHIP-a, może skorzystać z karty firmy Tartel, która pozwala rozmawiać przez telefon aż pół godziny absolutnie za darmo! Można dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce i za granicą – stawki są bardzo korzystne!

Wielka promocja na zakupy w salonach Komputronik!

W bieżącym numerze CHIP-a zamieszczamy kupon promocyjny, dzięki któremu teraz nasi czytelnicy mogą kupować taniej! Kupon upoważnia do zniżki w salonach i sklepie internetowym firmy Komputronik i dotyczy ośmiu najczęściej wybieranych produktów z popularnych kategorii: dzięki niemu możecie kupić karty graficzne, notebooki, drukarkę, monitor czy dysk przenośny – nawet o 200 zł taniej! Takiej okazji…

Hity z płyty

Na płycie DVD dołączonej do kwietniowego numeru CHIP-a zamieszczamy

Pierwszy Radeon HD 4890 z wodnym chłodzeniem, przeznaczony jest dla najbardziej wymagających graczy Benchmarki

Wodny Radeon HD 4890

PowerColor przedstawia pierwszą na świecie kartę graficzną Radeon HD 4890 chłodzoną przez wodny system chłodzenia, który obniży temperaturę procesora nawet o 20 stopni.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.