Wydanie:CHIP 2009/08

Hity numeru

40 webkamer do dekstopów i notebookówCoraz bardziej popularne stają się rozmowy wideo. Przetestowaliśmy więc 40 kamer internetowych, by sprawdzić, która z nich godna jest zainteresowania.Anonimowo w Sieci i na pececieChroń swoją prywatność! Zastosuj się do naszych rad i skorzystaj z narzędzi na płycie, by niepostrzeżenie poruszać się w Sieci i umiejętnie ukrywać pliki na dysku.Bezpłatne…

Hity z płyty

ASHAMPOO BURNING STUDIO 2009 ADVANCEDProgram oferuje wszystko to, co jest potrzebne do wypalania płyt.FIX-IT UTILITIES 9 ESSENTIALSProgram do optymalizacji ustawień Windows.GFI BACKUP HOME EDITION 2009Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych dokumentów, plików muzycznych itp., a także ustawień programów.PARAGON DISK WIPER 8.5Aplikacja tylko dla zdecydowanych, bowiem nieodwracalnie kasuje pliki.UNIBLUE DISKRESCUE 2009Program służący do defragmentacji dysków twardych.VUE 7.5…

Routery WiFi N

Linksys WRT-320N

Wydajny router o dwóch pasmach częstotliwości. Łatwy w użytkowaniu i konfiguracji. Jego niewielkie rozmiary i możliwość powieszenia na ścianie dają szerokie pole manewru w umiejscowieniu go w pokoju.
Łączna długość taśmociągów używanych do sortowania paczek to 30 km. Trendy

Gdzie jest moja paczka?

Godzina 9:20 rano. Dzwonek do drzwi. Facet w ciemnobrązowej koszuli trzyma w ręku paczkę. Spokojnie – to tylko notebook ze sklepu internetowego. Cała historia zaczęła się 48 godzin wcześniej. Dzięki wizycie w jednym z największych centrów przeładunkowych na świecie możemy ją wam opowiedzieć ze szczegółami.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.