Wydanie:CHIP 2009/10

Hity numeru

Granie w Full HD już za 400 złNie wszystkie nowe karty graficzne nadają się do grania. Sprawdź, która sprosta twoim potrzebom.HD TV - czas na lepszą telewizję.Dowiedz się, jak naprawdę rozpocząć przygodę z telewizją wysokiej rozdzielczości!Każdy pecet dużo szybszyUżyj naszych NARZĘDZI DO SZYBKIEGO STARTU i zamontuj w swoim pececie turbodoładowanie z prawdziwego zdarzenia.Komputer na wykładyPorównaliśmy…

Hity z płyty

ACEBACKUP 3Narzędzie pozwalające tworzyć kopię zapasową danych.DIVX 7 PROSiódma wersja DivX-a została wyposażona w długo oczekiwane komponenty niezbędne do konwersji filmów w wysokiej rozdzielczości.NIHAO! CZĘŚĆ 2Dla wytrwałych kolejna część kursu języka chińskiego!PARAGON DRIVE BACKUP 2009 SEWydajny i prosty w obsłudze program służący do tworzenia kopii zapasowej dysku twardego.PC TOOLS THREATFIRE 4.5Aplikacja do ochrony komputera przed…

Zwycięzca testu bez problemu rozpoznał utraconą pierwszą sesję. Porady

Odzyskiwanie danych z nośników przenośnych

Zdjęcia, filmy i dokumenty chętnie przechowujemy na dyskach, pendrive'ach, czy kartach pamięci. Niestety, nośniki te łatwo mogą zostać uszkodzone. Bez paniki – korzystając z naszych rad i narzędzi, szybko odzyskasz dane.
Windows XP, Vista i 7 - wszystkie mogą się zawieszać po ostatniej partii aktualizacji Luki bezpieczeństwa

Dziurawy Windows 7

W najbliższy wtorek tradycyjnie już pojawią się łatki usuwające wykryte błędy w oprogramowaniu Microsoftu. Co ciekawe, znalazł się tam patch dotyczący Windowsa 7.

Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1000 GB

Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1TB to szybki i niedrogi wewnętrzny dysk twardy 3,5". Nośnik wyposażony jest w 32 MB bufor i interfejs SATA 3.0 Gb/s. Oferuje świetne średnie transfery podczas odczytu i zapisu przy średnim czasie dostępu. Jest cichy i zużywa niedużo energii.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.