Wydanie:CHIP 2009/10

Hity numeru – 2009/10

Na łamach październikowego wydania znajdziecie wielki test pendrive'ów i dowiecie się, jak przyśpieszyć komputer. Sprawdźcie pozostałe hity numeru.

Hity z płyty – 2009/10

Na płycie dołączonej do październikowego wydania znajdziecie między innymi edytor stron www, który pozwala stworzyć stronę na podstawie gotowych szablonów.

Tablety

Dotykowe tablety Wacom

Firma Wacom wprowadziła na rynek nowe tablety z serii Bamboo z multidotykową powierzchnią, obsługiwane piórkiem lub palcami.
Windows XP, Vista i 7 - wszystkie mogą się zawieszać po ostatniej partii aktualizacji Bezpieczeństwo

Dziurawy Windows 7

W najbliższy wtorek tradycyjnie już pojawią się łatki usuwające wykryte błędy w oprogramowaniu Microsoftu. Co ciekawe, znalazł się tam patch dotyczący Windowsa 7.
Dyski twarde

Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1000 GB

Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1TB to szybki i niedrogi wewnętrzny dysk twardy 3,5". Nośnik wyposażony jest w 32 MB bufor i interfejs SATA 3.0 Gb/s. Oferuje świetne średnie transfery podczas odczytu i zapisu przy średnim czasie dostępu. Jest cichy i zużywa niedużo energii.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.