Wydanie:CHIP 2010/08

CHIP Foto-Wideo

Są odporne na wodę, mróz, wiatr, upadek z wysokości i entuzjazm małych dzieci - wyjątkowe aparaty fotograficzne. Przetestowaliśmy je i wiemy, które wytrwają najbardziej ekstremalne pomysły. W trudnej sytuacji może znaleźć się nie tylko aparat, ale także jego gapowaty właściciel. Podpowiadamy, co zrobić, gdy na długo wyczekiwaną egzotyczną wycieczkę, nie zabraliśmy żadnych dodatkowych akcesoriów fotograficznych…

CHIP TESTY

Największe laboratorium testowe w kraju, pracowało przed wakacjami bardzo intensywnie, by dokładnie przetestować wszystkie gorące nowości. Zanim więc sięgniecie do portfela, skuszeni rozlicznym "Sales" oraz "Sold", zajrzyjcie na testowe strony CHIP-a. W testach m.in. nowa generacja kart pamięci SDXC, 86 dysków twardych, 90 drukarek laserowych, niezwykła klawiatura z wbudowanym pecetem.

Hity numeru

Ekologiczne ITNa kolejnych stronach podpowiadamy, co zrobić, by nawet notebook i lodówka przyczyniły się do ochrony środowiska.Jak szybki jest aparat cyfrowyPrzedstawiamy, jak przebiega proces zapisywania cyfrowego zdjęcia.Kodowanie filmów 3DTrójwymiarowy film z domowego odtwarzacza blu-ray? To już możliwe.Nowy dowódSprawdziliśmy, jak ma wyglądać elektroniczny dowód osobisty.Oskubani w SieciOpisujemy, jakich metod używają hakerzy, by dostać się do kont…

Hity płyty

DeGo Audio CD GrabberKopiowanie muzycznych CD.DeGo Audio ConverterKonwertowanie plików audio.LP Recorder 8Digitalizacja nagrań analogowych.Rejestr zgłoszeńIdealne narzędzie dla działu IT w każdej firmie.Windows Live EssentialsPakiet aplikacji Microsoftu, m.in. edytor tekstu oraz program pocztowy.Windows Security EssentialsAntywirus od Microsoftu.1-ABC.Net File Washer 3.01Nieodwracalne usuwanie danych.Ashampoo Home DesignerProjektowanie wnętrz.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.