Wydanie:CHIP 2010/11

Hity z płyty

Ashampoo Snap 3Multimedialne zrzuty ekranu.Ashampoo WinOptimizerOptymalizacja systemu Windows.AusLogics Disk DefragNarzędzie do partycjonowania dysków.Family Tree BuilderTworzenie drzew genealogicznych.Panda Internet Security 2011Pełna ochrona każdego komputera.Paragon System UpgradeZabezpieczanie i migracja danych.Uniblue SpeedUpMyPCPrzyspieszanie systemu Windows.Akademia umysłuMistrzowski zestaw do treningu szarych komórek.

Hity numeru

Najlepsze z trzech światówWindows wyposażony w najlepsze cechy Apple'a i Linuksa.VP8 - darmowy kodek Google'aGoogle myśli o opracowaniu własnego standardu odtwarzania wideo.Fotografowanie w nocyKluczem do fascynujących nocnych zdjęć są właściwe ustawienia.Inteligentne dyski twardeDzięki technologii S.M.A.R.T. można uniknąć awarii dysku.Kronika CHIP-a: BezprzewodowośćKomunikacja bezprzewodowa zaczęła się na długo przed sieciami WLAN.Lustrzanka pod choinkęTest 50 aparatów z wymienną…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.