Wydanie:CHIP 2011/02

Audiobook „Paradyzja” – Janusz A. Zajdel

Powieść Janusza Zajdla opowiada historię planety Paradyzja, będącej satelitą Tartara,globu rządzonego przez rząd totalitarny. Dla jego ludności Paradyzja jest owocem zakazanym.Została bowiem opanowana przez rebeliantów, którzy zbuntowali się przeciw rządom planety-matki. Zanim do tego doszło, byli wysłanymi z Tartara kolonistami, mającymi dostosować satelitę do warunków pozwalających na jego zamieszkanie. Paradyzję odwiedza Rinah Devi, dziennikarz, którego…

Hity numeru

Cyfrowi debiutanciTest 10 najnowszych aparatów z wymienną optyką.Komputer strajkuje!Dzięki naszym wskazówkom odszukasz przyczynę problemu i skutecznie ją usuniesz.Kopia na wszelki wypadekSystematyczny backup to najbardziej skuteczna metoda ochrony danych.Mini do salonuNiewielkie i eleganckie mini pecety to eleganckie rozwiązanie w salonie.Pakiety bezpieczeństwa 2011Nasz test pokazuje, które z pakietów skutecznie walczą z zagrożeniami z Sieci.Ściaganie i pobieranie: legalne…

PRODUKT ROKU 2011

Zapraszamy do udziału w naszym corocznym plebiscycie na najlepszeurządzenia, programy i serwisy internetowe.Laureaci otrzymają prestiżowe tytuły CHIP Produkt Roku 2010.Natomiast czytelnicy, którzy wezmą udział w głosowaniu,mają szansę wygrać jedną z ponad 100 atrakcyjnych nagród!

Hity z płyty

1-abc.net Registry Washer 4.0Aplikacja usuwająca wpisy z Rejestru Windows.Asystent Faktura 2011Zestaw narzędzi do prowadzenia magazynu oraz sprzedaży w MSP.Startup Faster!Porządkowanie plików w autostarcie.STOIK ImagicPorządkowanie, edycja oraz publikacja fotografii.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.