Wydanie:CHIP 2011/05

HIT na płycie DVD: Wielka Kolekcja Wiedzy

Wielka kolekcja wiedzy Wydawnictwa Naukowego PWN i miesięcznika CHIPNa płycie dołączanej do miesięcznika CHIP znajdziecie kolejne części multimedialnej encyklopedii poświęcone różnym obszarom nauki. Kolejne tomy łączyć się będą ze sobąw jeden program dzięki zastosowaniu wspólnego interfejsu.

Hity z płyty

Asystent: Serwis i ReklamacjeNarzędzie do obsługi zgłoszeń od klientów.BitDefender IS 2011Pełna wersja pakietu bezpieczeństwa.Internet Explorer 9Najnowsza wersja popularnej przeglądarki.Jolicloud 1.1Miniaturowy system operacyjny.Ochrona prywatnościPakiet narzędzi skutecznie chroniących przed szpiegami.PC RemoteBoxZestaw skutecznych narzędzi do zdalnego dostępu.Pomaturze.plRanking najlepszych uczelni oraz informacje o rekrutacji i szkołach wyższych.

Hity numeru

Google się rozprzestrzeniaGigant inwestuje w... służbę zdrowia, nieruchomości i energetykęOdtwarzacze multimedialneTest aż 66 urządzeń, które ze zwykłego telewizora uczynią centrum domowej rozrywki.Błyskawiczna reinstalacjaOdtwarzanie systemu z ukrytej partycji. Bez instalki, bez USB, bez CD.Rewolucja w zasilaniuJuż wkrótce twój notebook będzie ładowany raz na miesiącSterowanie z oddaliZdalnie pobieraj dane i uruchamiaj programyW sidłach FacebookaCzy chcemy tego, czy…

Dyski sieciowe NAS

QNAP TS-412

TS-412 to tańsza i nieco uboższa wersja najmocniejszego serwera QNAP dla SOHO i SMB – TS-419P+. Choć ma słabszy procesor i o połowę mniej pamięci RAM to jeśli idzie o transfery radzi sobie bardzo dobrze.
News

Dookoła świata ze SKROSS’em

Czas pracy na baterii jest głównym wyznacznikiem dla większości podróżujących osób. Co począć gdy sprzęt wykorzysta już wszystkie zmagazynowane zasoby?
Gry RPG i MMORPG

Beta testy Diablo 3 już w wakacje!

Według Mike Morhaime, szefa Blizzard, beta testy rozpoczną się w trzecim kwartale finansowym tego roku, co w przełożeniu na miesiące, odpowiada okresowi od lipca do września. Mike zachwalał też przed inwestorami najnowszy tytuł swojej firmy, twierdząc, że Diablo 3 jest już w pełni gotowe i "wygląda świetnie".

Sony VPL-BW7

Projektor o rozdzielczości podstawowej 1280×800 wykorzystujący technologię DLP. Dobrze zaprojektowany pilot zdalnego sterowania z klawiszami podświetlanymi na pomarańczowo. Natychmiastowe wyłączanie. Głośna praca wentylatora, zwłaszcza w trybie normalnym.

Panasonic TX-L32DT30E

Telewizor o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i przekątnej 32 cali. Złącza: 4 x HDMI
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.