Wydanie:CHIP 2011/07

Hity z płyty

Photomizer 1.0.11 SEAutomatyczna korekta zdjęć dzięki zaawansowanym algorytmom.1-abc.Net File EncrypterSkuteczne szyfrowanie danych.Libre OfficePakiet łączący najlepsze cechy OpenOffice.org i Microsoft Office.Dla kreatywnychNarzędzia rozwijające zdolności i wyobraźnię.Odzyskiwanie danychPakiet aplikacji niezbędny mało przezornym użytkownikom.TabblesBłyskawiczny dostęp do plików.Aukcje inernetoweSkuteczny asystent sprzedawcy.

Hity numeru

Ekologiczny komputerKomputery mogą być i szybkie i ekologiczne.Granice ITCo się stanie, gdy przestanie obowiązywać prawo Moore'a?Office za darmoAplikacje Microsoftu działają przez przeglądarkę internetową.Przesiadka na 64 bityMożesz za darmo przesiąść się na 64-bitową Siódemkę.Alternatywa......dla atramentu, czyli test 59 laserówek.Dyski NASDobre na backup i jako centrum rozrywki.Wielki chłódSchłodzony procesor to szybszy pecet. Sprawdź, jak uzyskać ten efekt.Skuteczny…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.