Wydanie:CHIP 2011/10

Hity płyty

FotonarzędziaPonad 20 aplikacji, które zrealizują praktycznie każdy pomysł graficzny.Pakiet 3DZestaw aplikacji dla miłośników trzeciego wymiaru.Edukacja i naukaZbiór aplikacji i narzędzi, które pomogą odnaleźć się w powakacyjnej rzeczywistości.JZK Monitor InternetowyUmożliwia sprawdzenie wydajności sieci oraz nadzór nad połączeniami internetowymi.CHIP - pierwsza pomocNarzędzia, które szybko pomogą w usunięciu awarii.FileMinimizer Pictures 3.0Zdjęcia mniejsze nawet o 98% bez utraty jakości.XBMC…

Hity numeru

Sztuka... chodzeniaWykonanie kilku kroków to dla robota prawdziwe wyzwanie.E-BookiCzytelników e-booków przybywa powoli, ale nieustannie.Fotoefekty dla każdegoZ banalnych zdjęć możesz przygotować niezwykłe obrazy.Podręczne archiwumTest 86 zewnętrznych dysków twardych 2,5"Skuteczna synchronizacjaDostęp do danych z każdego urządzenia.Test notebookówPrzetestowaliśmy aż 69 urządzeń z ekranem do 16"Optymalne taktowanieOverclockin i underclocking procesora mogą przynieść wymierną korzyść.Obraz widoczny w okuCzy osoba siedząca…

Trendy

Obrazek z logo Apple’a i Jobsem to „plagiat”

Przeróbka logo Apple'a z widocznym profilem Steve'a Jobsa stała się hitem w Internecie i symbolem żałoby fanów założyciela Apple'a. Twórca obrazka, Jonathan Mak, 19-letni student z Hongkongu przyznaje, że ów obrazek to nie był jego pomysł.

Nikon Coolpix L120

Aparat z matrycą 14,5 Mp, wyświetlaczem 3 cala i zoomem optycznym 21x. Oprócz zdjęć umożliwia też rejestrację wideo w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.
Pamięci RAM

Pamięć absolutna od GeILa

GeIL wprowadza na rynek nową serię pamięci DDR3 Enhance Corsa oraz Evo Corsa. Najnowsze produkty GeILa stworzono z myślą o graczach oraz entuzjastach overclockingu.
Gry flashowe

Jak wygrywali Polacy: relacja z WCG 2011

Jakie dyscypliny sportowe są naszą narodową dumą? Niekoniecznie piłka nożna, za to osiągnięciami Polaków w siatkówce kobiet mężczyzn, osiągnięcia Agnieszki Radwańskiej w tenisie ziemnym, a także polscy spriterzy i sprinterki, pływacy i pływaczki absolutnie nie mają powodów do kompleksów.

Intel SSD 710 SSDSA2BZ100G3 100 GB

SSD 710 jest serią dysków przeznaczonych dla centrów danych. Nośniki zostały wyposażone w technologię Intel High Endurance (HET), wspierają również szyfrowanie 128-bit AES. Według zapewnień producenta oferują trwałość pamięci SLC, choć wyposażone są w moduły MLC 25 nm. Dyski te mają zastąpić modele
Napędy wirtualne

Nowy Vaio Z już w sklepach

Zapowiadana na koniec lipca europejska premiera nowej wersji Sony Vaio serii Z opóźniła się o ponad dwa miesiące. Udoskonalony model mobilnego notebooka ze stacją dokującą pojawił się właśnie w polskich sklepach.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.