Wydanie:CHIP 2011/10

Hity numeru – 2011/10

W numerze piszemy m. in. o możliwościach poruszania się robotów, a także o overclockingu i underclockingu procesorów.

Obraz i dźwięk

Nikon Coolpix L120

Aparat z matrycą 14,5 Mp, wyświetlaczem 3 cala i zoomem optycznym 21x. Oprócz zdjęć umożliwia też rejestrację wideo w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.
Gry i filmy

Jak wygrywali Polacy: relacja z WCG 2011

Jakie dyscypliny sportowe są naszą narodową dumą? Niekoniecznie piłka nożna, za to osiągnięciami Polaków w siatkówce kobiet mężczyzn, osiągnięcia Agnieszki Radwańskiej w tenisie ziemnym, a także polscy spriterzy i sprinterki, pływacy i pływaczki absolutnie nie mają powodów do kompleksów.

Intel SSD 710 SSDSA2BZ100G3 100 GB

SSD 710 jest serią dysków przeznaczonych dla centrów danych. Nośniki zostały wyposażone w technologię Intel High Endurance (HET), wspierają również szyfrowanie 128-bit AES. Według zapewnień producenta oferują trwałość pamięci SLC, choć wyposażone są w moduły MLC 25 nm. Dyski te mają zastąpić modele
Desktopy i laptopy

Nowy Vaio Z już w sklepach

Zapowiadana na koniec lipca europejska premiera nowej wersji Sony Vaio serii Z opóźniła się o ponad dwa miesiące. Udoskonalony model mobilnego notebooka ze stacją dokującą pojawił się właśnie w polskich sklepach.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.