CHIP 2012/05

PRODUKT ROKU 2012 – WYNIKI

Na stronie produktroku.chip.pl prezentujemy 20 laureatów naszego cyklicznego plebiscytu na najlepsze produkty roku. Firmom gratulujemy, a wszystkich czytelników biorących udział w konkursie zapraszamy na łamy magazynu, gdzie umieściliśmy nazwiska nagrodzonych osób.

PAKIET CHIP-a

Za miesiąc pakiet do diagnostyki pracy sprzętu zainstalowanego systemu oraz aplikacji. Znajdzieciew nim także narzędzia dbające o to, by wszystkie programybyły zawsze aktualne.

Hity numeru

Tablice interaktywneNiezastąpione do prezentacji multimedialnych i zwykłych bazgrołów.Religie cyfrowego świataFacebook: kościół w globalnej wiosceBlu-ray na każdym urządzeniuNa mobilnych urządzeniach można oglądać filmy świetnej jakości.Telewizja wysokiej jakościPrzegląd ofert HD w Polsce.Płyty główne dla APU AMDTest 10 płyt głównych z gniazdem FM1Windows 8: System dla każdego?Nowy Windows ma pomóc Microsoftowi w zdobyciu silnej pozycji na rynku tabletówNajlepsze…

Hity z płyty

FAKTURA 2012 BIZNESAplikacja ułatwia wystawianie rachunków, dokumentów sprzedaży oraz faktur VAT.Open SourceZestaw najlepszych darmowych aplikacji, od pakietów biurowych po gry.ScribusWygodne narzędzie do składania materiałów do druku.Książka korespondencjiZaawansowany program ułatwiający zapanowanie nad biurową korespondencją.Joomla!Jeden z najlepszych systemów do zarządzania treścią stron internetowych.PITY 2012Aplikacja do rozliczenia podatkowego.