Wydanie:CHIP 2012/08

Hity płyty

UbuntuPełna wersja popularnej dystrubucji Linuksa.Asystent CRM 2012Aplikacja CRM ułatwiająca zarządzanie informacjami o kontrahentach.OPENTTD 1.2.1Remake słynnej gry ekonomicznej Transport Tycoon Deluxe.Ashampoo Burning Studio 2012Doskonałe narzędzie do nagrywania plików, filmów i muzyki na płytach CD, DVD oraz Blu-ray.Clipboard OrganizerWygodny menedżer schowka.

Hity numeru

Komputer dla nerdaSami zbudujecie peceta, który wszystko potrafi.Wielki test: smartfonySprawdziliśmy, jak spisują się podczas codziennej pracy.Prawda czy fałsz, czyli...... krótka historia retuszu zdjęć.Chrome: nowy liderPrzeglądarka Google'a błyskawicznie zdobywa popularność.Dane na wiecznośćPrezentujemy nośniki, na których pliki mają szansę przetrwać stulecia.Samochód na prądPrzesiadka na elektryczne auto przedstawia się całkiem interesująco.Windows 8: przewodnikNowa koncepcja obsługi i kafelki zamiast…

BurnAware Free 5.0.1

Darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-Ray oraz do tworzenia obrazów płyt w formacie ISO.

PicPick 3.1.7

Darmowy program do edycji wykonywania zrzutów ekranu, rozpoznawania kolorów oraz do obróbki i cięcia grafiki.
Kodeki

MediaCoder 0.8.14.5270

Program, który łączy wszystkie kodeki audio i wideo o otwartym kodzie źródłowym a przy tym jest niesamowicie prosty w obsłudze.
Narzędzia do Windows

Microsoft nie da ci zapomnieć o kafelkach

Windows 8 ma dwa środowiska pracy: nowy, kafelkowy interfejs znany dotychczas jako Metro i klasyczny Pulpit znany z poprzednich Windows. Niektórzy się zastanawiali, czy będzie można skonfigurować Windows 8 tak, by od razu uruchamiał Pulpit. Nie ma takiej opcji.
RTV

Samsung chce mieć najnowocześniejsze kino domowe

Samsung prezentuje stereofoniczny zestaw kina domowego z subwooferem, odtwarzaczem Blu-ray 3D i szeroką gamą funkcji Smart, umożliwiających bezprzewodowe korzystanie z zasobów Internetu. Model HT-ES8200 oferuje połączenie efektów kina trójwymiarowego z nowoczesnym designem. Wbudowane funkcje społecznościowe umożliwiają łatwą komunikację i poszerzają możliwości urządzenia.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.