Wydanie:CHIP 2012/08


BurnAware Free 5.0.1

Darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-Ray oraz do tworzenia obrazów płyt w formacie ISO.

PicPick 3.1.7

Darmowy program do edycji wykonywania zrzutów ekranu, rozpoznawania kolorów oraz do obróbki i cięcia grafiki.
Firma mała i duża

HP LaserJet Pro 400 M401a – Smart Install

Szybka monochromatyczna drukarka laserowa o estetycznym wyglądzie, która w systemie Windows nie wymaga płyty ze sterownikami (Smart Install). Jedyny interfejs komunikacyjny to USB 2.0. Niezbyt korzystne koszty druku mimo obsługi kaset z tonerem o wydajności 6900 str.
Programy i systemy

Microsoft nie da ci zapomnieć o kafelkach

Windows 8 ma dwa środowiska pracy: nowy, kafelkowy interfejs znany dotychczas jako Metro i klasyczny Pulpit znany z poprzednich Windows. Niektórzy się zastanawiali, czy będzie można skonfigurować Windows 8 tak, by od razu uruchamiał Pulpit. Nie ma takiej opcji.
Sprzęt i akcesoria

Samsung chce mieć najnowocześniejsze kino domowe

Samsung prezentuje stereofoniczny zestaw kina domowego z subwooferem, odtwarzaczem Blu-ray 3D i szeroką gamą funkcji Smart, umożliwiających bezprzewodowe korzystanie z zasobów Internetu. Model HT-ES8200 oferuje połączenie efektów kina trójwymiarowego z nowoczesnym designem. Wbudowane funkcje społecznościowe umożliwiają łatwą komunikację i poszerzają możliwości urządzenia.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.