Wydanie:CHIP 2012/10

Od redakcji

Konstanty Młynarczyk,redaktor naczelnyCzy Windows wymrze?

Hity płyty

WINDOWS 8 PENDRIVEPakiet narzędzi tworzących pamięć flash, z której można uruchomić najnowszy system Microsoftu.Asystent: Rejestr sprzętu i programówEwidencja firmowego sprzętu oraz oprogramowania.CoreOrganizerWygodne zarządzanie projektami.ASHAMPOO WINOPTIMIZER 2012Skuteczne narzędzie do optymalizacji systemu.CoreCryptZabezpieczenie skryptów PHP przed nieautoryzowanym dostępem.

W numerze polecamy

Nowe supertelewizoryNie są tanie, ale nie są też zwyczajne. Przedstawiamy cztery imponujące modele.Aparat kompaktowy? Lubię to!Pomagamy wybrać aparat skrojony na miarę własnych potrzeb.Hardware: naprawa i konserwacjaPraktyczny poradnik, jak uporać się z najpopularniejszymi naprawami.Targi IFA 2012Na berlińskich targach można zobaczyć m.in. jak inteligentne stają się telewizory.Centrum kontroliDzięki Androidowi marzenie o usieciowionym domu staje się rzeczywistością.Kryptonim "Operacja…

Google Drive 1.5.3449

Klient wirtualnego dysku Google, który oferuje darmowe 5GB do synchronizacji danych w chmurze.
IT w małej i średniej firmie

Netia będzie sprzedawać… prąd. Na razie klientom biznesowym

Netia przy współpracy z RWE Polska będzie sprzedawać energię elektryczną swoim klientom. Oferta skierowana jest wyłącznie do klientów biznesowych. – Sprzedaż energii jest podobna do sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Mamy szerokie kompetencje w tym zakresie – podkreśla Piotr Kolasiński z Netii. Spółka liczy, że nowe rozwiązanie stanie się w ciągu dwóch lat znaczącym źródłem przychodów.
Statystyka

Lenovo w ciągu dwóch lat chce być numerem 1 na polskim rynku

- Chcemy być największym dostawcą komputerów na polskim rynku - zapowiada dyrektor generalny Lenovo Polska Andrzej Sowiński. W rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria wyjaśnia, że firma chce tego dokonać w ciągu zaledwie dwóch lat. W realizacji tego celu ma pomóc seria nowych produktów, które wkrótce pojawią się na rynku.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.