Wydanie:CHIP 2012/10

W numerze polecamy – 2012/10

W numerze o telewizorach, które robią wrażenie, aparatach kompaktowych i o tym, co działo się na berlińskich targach IFA 2012.

Google Drive 1.5.3449

Klient wirtualnego dysku Google, który oferuje darmowe 5GB do synchronizacji danych w chmurze.
Firma mała i duża

Netia będzie sprzedawać… prąd. Na razie klientom biznesowym

Netia przy współpracy z RWE Polska będzie sprzedawać energię elektryczną swoim klientom. Oferta skierowana jest wyłącznie do klientów biznesowych. – Sprzedaż energii jest podobna do sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Mamy szerokie kompetencje w tym zakresie – podkreśla Piotr Kolasiński z Netii. Spółka liczy, że nowe rozwiązanie stanie się w ciągu dwóch lat znaczącym źródłem przychodów.
Trendy i wydarzenia

Lenovo w ciągu dwóch lat chce być numerem 1 na polskim rynku

- Chcemy być największym dostawcą komputerów na polskim rynku - zapowiada dyrektor generalny Lenovo Polska Andrzej Sowiński. W rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria wyjaśnia, że firma chce tego dokonać w ciągu zaledwie dwóch lat. W realizacji tego celu ma pomóc seria nowych produktów, które wkrótce pojawią się na rynku.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.