Wydanie:CHIP 2013/02

Na płycie

MOUSECRAFTPolska gra logiczno-zręcznościowa.Asystent: PIMWygodny terminarz biznesowy.WASHANDGOProgram do optymalizacji i porządkowania systemu Windows.1-ABC.NET DRIVE SPACE ORGANIZERProgram, który pomoże zwolnić miejsce na dyskuASHAMPOO MUSIC STUDIO 2012Prawdziwy muzyczny kombajn dla audiofilów.

Od redakcji

Konstanty Młynarczyk,redaktor naczelnyPora na dotyk

W numerze polecamy

Koniec telewizjiSprawdzamy, jak przebiega przejście na DVB-T.Tablet czy czytnik, czyli...na czym czytać cyfrowe książki.Programy na pendrivieNigdy więcej instalowania! Za pomocą Cameyo uruchomimy aplikacje z pendrive'a lub z wprost z chmury.Konfiguracja nowych urządzeńDzięki naszym wskazówkom z nowych urządzeń da się wykrzesać wyższą wydajność.Dotykowe notebooki z Windows 8Sprawdziliśmy ich wady i zalety.Zabójcy lustrzanekRynek cyfrowych kompaktów przeżywa kryzys,…

Gry akcji

Nie poznamy Zarazy i Głodu

Po głośnym rozpadzie THQ tylko Vigil Games odpowiedzialne za serię Darksiders nie zainteresowało nikogo podczas pamiętnej licytacji. I choć pracownicy zamkniętego studia znaleźli zatrudnienie w Crytek, firma znana z Crysis'a i Far Cry'a nie chce pracować nad sequelem gry z jeźdźcami Apokalipsy w roli głównej.
Pamięci masowe

10 lat polskich pamięci

Polacy nie gęsi, swoje pamięci mają... czy jakoś tak. Naprawdę miło jest nam pisać informację o tym, że w Polsce działają nie tylko przedstawicielstwa wielkich koncernów z Chin, Korei i Stanów, ale również rodzimi producenci. Tacy jak GOODRAM, który świętuje właśnie swoje 10-lecie.
Rozrywka

Thorgal powraca w całkiem nowej serii

Album otwierający nowy cykl w rozszerzającym się świecie opowieści o dzielnym i prawym wikingu z gwiazd - Thorgal Młodzieńcze lata tom 1 "Trzy siostry Minkelsönn" na półkach sklepowych dostępny będzie o 6 lutego.
Gry akcji

Gry EA doskonale… przewidują przyszłość

San Francisco 49ers i Baltimore Ravens to drużyny, które zmierzyły się ze sobą w finale amerykańskiej ligi futbolowej. Prawdziwy mecz zakończył się wynikiem 34-31 dla Ravens. A jak wyglądała jego symulacja w Madden NFL 13?
Rozrywka

Facebook ma robale!

Któż z nas nie grał w Wormsy? Legendarna seria strategiczno-taktyczna utrzymana w żartobliwym tonie ma już 19 lat. Przyszedł czas, by wirtualne robale rozpełzły się na największej, społecznościowej platformie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.