Wydanie:CHIP 2013/02

Na płycie – 2013/02

Na płycie znajdziecie polską grę Mousecraft, a także program, który pozwoli wam odzyskać miejsce na dysku.

W numerze polecamy – 2013/02

Czy warto zaopatrzyć się w dotykowe notebooki z Windowsem 8? Zdecydować się na czytnik, czy może wybrać tablet? Na te pytania odpowiadamy w najnowszym numerze.

Gry i filmy

Nie poznamy Zarazy i Głodu

Po głośnym rozpadzie THQ tylko Vigil Games odpowiedzialne za serię Darksiders nie zainteresowało nikogo podczas pamiętnej licytacji. I choć pracownicy zamkniętego studia znaleźli zatrudnienie w Crytek, firma znana z Crysis'a i Far Cry'a nie chce pracować nad sequelem gry z jeźdźcami Apokalipsy w roli głównej.
Sprzęt i akcesoria

10 lat polskich pamięci

Polacy nie gęsi, swoje pamięci mają... czy jakoś tak. Naprawdę miło jest nam pisać informację o tym, że w Polsce działają nie tylko przedstawicielstwa wielkich koncernów z Chin, Korei i Stanów, ale również rodzimi producenci. Tacy jak GOODRAM, który świętuje właśnie swoje 10-lecie.
Gry i filmy

Thorgal powraca w całkiem nowej serii

Album otwierający nowy cykl w rozszerzającym się świecie opowieści o dzielnym i prawym wikingu z gwiazd - Thorgal Młodzieńcze lata tom 1 "Trzy siostry Minkelsönn" na półkach sklepowych dostępny będzie o 6 lutego.
Gry i filmy

Facebook ma robale!

Któż z nas nie grał w Wormsy? Legendarna seria strategiczno-taktyczna utrzymana w żartobliwym tonie ma już 19 lat. Przyszedł czas, by wirtualne robale rozpełzły się na największej, społecznościowej platformie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.