Wydanie:CHIP 2013/03

Od redakcji

Konstanty Młynarczyk,redaktor naczelnyKto patrzy przez twoją kamerę?

Na płycie

Abelssoft BackupBłyskawiczne tworzenie kopii zapasowych.Ashampoo Office 2010Pełna wersja pakietu biurowego dla osób prywatnych.Asystent: Rejestr pacjentówWygodne narzędzie wspomagające obsługę gabinetu.Abelssoft CryptoBoxWygodne szyfrowanie danych.

Polecamy

Serwer w chmurzeWynajmujemy serwer w chmurze.Windows 8Wszystko, co powinniście wiedzieć o nowym systemie.Szybsze, bardziej pojemneTest 19 pamięci flash z USB 3.0.MS Office 2013Nowy pakiet oferuje większy komfort pracy.BionikaPomysły ściągnięte z natury.Błyskawiczny backupNarzędzia dostępne w Windows w zupełności wystarczą do zabezpieczenia danych.Telewizor do salonuPodpowiadamy, który odbiornik idealnie dopasuje się do salonu.CES 2013Gorące nowości zaprezentowane podczas targów…

Benchmarki

Graficzne potwory z Keplerem na pokładzie

Karty Quadro mają zapewnić niesamowitą wydajność stacjom roboczym i niespotykane dotychczas możliwości profesjonalistom w branżach przemysłowych, inżynieryjnych, medycznych, architektonicznych oraz mediach i rozrywce.
Trendy

Jak zhakować człowieka?

Proste narzędzia i perfidna psychotechnika pozwalają cybergangsterom przejmować cyfrowe tożsamości, wykradać prywatne dane oraz podszywać się pod ofiarę.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.