Wydanie:CHIP 2013/04

W numerze polecamy

Test dysków SSDCHIP pomaga w wyborze dysku.Sprzęt no nameW markowym sprzęcie znajduje się wiele niemarkowych elementów.MonitoringSam możesz chronić dom.CeBIT 2013Trendy ITNa celownikuEuropejskie centrum walki z cyberprzestępczością już działa.Tylko na tablety?Czy Ósemka może być używana na normalnych komputerach?Google EarthKursorem po mapie

32 strony ekstra!

W naszym specjalnym dodatku przeznaczonymnie tylko dla miłośników smartfonów znajdziecie m.in: odpowiedź, czym się kierować wybierając telefon idealnypojedynek championów, czyli porównanie modeli uznawanych za najlepszeWindows Phone, Android, iOS - wady i zalety trzech systemówwybór ciekawych gadżetów niezbędnych telemaniakom

IT w małej i średniej firmie

Komunikacja wędruje do chmury

Netia jako pierwsza w Europie połączyła usługę telefonii IP z najnowszym rozwiązaniem Lync 2013 firmy Microsoft. Całe rozwiązanie, oprócz telefonii stacjonarnej, łączy w sobie również m.in. wideokonferencje na praktycznie wszystkich typach urządzeń, współdzielenie kalendarza, wspólną książka adresową, zarządzanie statusem obecności, a nawet wspólną, zdalną edycję wszelkich dokumentów. Nowe narzędzie działa w tzw. chmurze dzięki czemu…
Aplikacje użytkowe

8 najlepszych aplikacji kulinarnych

Choć manewrowanie telefonem w trakcie odcedzania ziemniaków i wyrabiania ciasta drożdżowego nie jest wskazane, istnieje szereg aplikacji, które mogą zdecydowanie ułatwić wszelkie przedsięwzięcia związane z szeroko pojętą konsumpcją. Oto najlepsze z nich!
Umowy i fuzje

Polacy zrobili porządek w niemieckich e-bookach

Kiedy stowarzyszenie niemieckich wydawnictw Verband Bildungsmedien postanowiło zdigitalizować zasób swoich publikacji edukacyjnych, zrobiło to od razu z wielkim rozmachem. Projekt Bookshelf (w Niemczech zwany "Digitale Schulbücher") wystartował z 500 tytułami 22 wydawnictw dostępnymi na elektronicznej półce, w krótkim czasie zwiększając ich liczbę do 800 pozycji. Całość przygotowała i wdrożyła firma Young Digital Planet z Gdańska.
Gry akcji

Shootmania Storm – szybka rozgrywka FPS powróci już jutro

W tej grze liczą się tylko umiejętności gracza, jego szybkość, doświadczenie i celność. Nie ma dodatkowych usprawnień dostępnych dla wybranych, nie ma kodów dających nieśmiertelność, nie ma regulowanego poziomu trudności gry. Jest tylko gracz, jego broń i... przeciwnicy oczywiście.
Gry flashowe

Thunder Wolves, czyli helikopter w ogniu

Miłośnicy zasiadania za sterami wirtualnych maszyn latających nie mają zbyt wielu alternatyw, zwłaszcza jeśli wykluczy się wszystkie symulatory. Thunder Wolves to propozycja dla tych, którzy czerpią przyjemność z samej możliwości ostrzeliwania wrogów z powietrza.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.