Wydanie:CHIP 2013/06

32 strony extra!

Na 32 stronach specjalnego dodatku do CHIP-a przedstawiamy ultrabooki: najnowszy trend IT.Mogłoby się wydawać, że w czasach coraz większych smartfonów i coraz mniejszych tabletów urządzenia takie jak notebooki zaczną odchodzić w niepamięć. Tymczasem profesjonaliści wiedzą, że tylko pecet z prawdziwego zdarzenia spełni ich wymagania. Ultrabooki są wydajne, szybkie i lekkie. Polecamy nasz przewodnik tym, którzy…

Na płycie

Ashampoo Registry Cleaner 1.0Usuwanie z Rejestru uszkodzonych i niepotrzebnych wpisów.Asystent: Rejestr umówWygodny system zarządzania umowami.Ashampoo Snap 5Wygodnego wykonywanie zrzutów ekranów.Abelssoft File Wing 2.6Aplikacja umożliwia kasowanie plików, tak by były nie do odzyskania.Machinery Natural HDRJeden z najlepszych programów do tworzenia fotografii HDR.

W numerze polecamy

Perły z KickstarteraDzięki finansowemu zaangażowaniu internautów wynalazcy mogą realizować swoje pomysły.Hosting niczym sejfKim Dotcom stracił Megaupload, ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.Darmowa alternatywaPrzedstawiamy najlepsze alternatywy dla drogich programów.Nieznane funkcje Google'aGoogle od podszewki, czyli mało znane funkcje wyszukiwarki.Jak powstaje telefonProces powstawania jednego telefonu jest bardziej skomplikowany niż się wydaj.Komputer idealnyKomputer skrojony na miarę potrzeb użytkownika to…

E-handel

Microsoft agresywnie walczy o kolejną domenę

Twórca nowego Xboxa uparcie walczy o domeny nawiązujące do nazwy nowej konsoli. Złożył już jakiś czas temu skargę na posiadacza XboxOne.com i XboxOne.net, mimo iż domeny zarejestrowane były przed ogłoszeniem nazwy konsoli. Teraz rusza w bój po kolejną.
Konferencje, pokazy

Weź sprawy w swoje ręce i odnieś sukces już teraz!

Podczas Targów będziesz miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt z liderami branży IT, porównać ich oferty pracy oraz przekazać im swoje CV. Spotkasz osoby związane z twoim obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo poszerzysz swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów dedykowanych dziedzin oraz trenerów i psychologów biznesu.
Trendy

Jak nie kupić Viagry z gipsu?

Zakupy w Internecie spowszedniały i pewnie rzadko kto zastanawia się nad tym, jakie pułapki czyhają na tych, którzy prostą, internetową drogą chcieliby poprawić komfort życia lub współżycia seksualnego z partnerem.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.