Wydanie:CHIP 2013/06

Na płycie – 2013/06

Na płycie znajdziecie program do zarządzania umowami, a także do kasowania plików w taki sposób, żeby nie dało się ich odzyskać.

W numerze polecamy – 2013/06

W najnowszym numerze znajdziecie test 30 aparatów fotograficznych, najlepsze alternatywy dla znanych i drogich programów, a także dowiecie się, w jaki sposób powstają telefony.

Gry i filmy

Microsoft agresywnie walczy o kolejną domenę

Twórca nowego Xboxa uparcie walczy o domeny nawiązujące do nazwy nowej konsoli. Złożył już jakiś czas temu skargę na posiadacza XboxOne.com i XboxOne.net, mimo iż domeny zarejestrowane były przed ogłoszeniem nazwy konsoli. Teraz rusza w bój po kolejną.
Trendy i wydarzenia

Weź sprawy w swoje ręce i odnieś sukces już teraz!

Podczas Targów będziesz miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt z liderami branży IT, porównać ich oferty pracy oraz przekazać im swoje CV. Spotkasz osoby związane z twoim obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo poszerzysz swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów dedykowanych dziedzin oraz trenerów i psychologów biznesu.
Trendy i wydarzenia

Jak nie kupić Viagry z gipsu?

Zakupy w Internecie spowszedniały i pewnie rzadko kto zastanawia się nad tym, jakie pułapki czyhają na tych, którzy prostą, internetową drogą chcieliby poprawić komfort życia lub współżycia seksualnego z partnerem.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.