Wydanie:CHIP 2013/07

Na płycie

Asystent: Rejestr urządzeńŁatwe prowadzenie rejestru sprzętu.Debian - pełna wersjaPopularny system operacyjny.Ontrack Easyrecovery 10 HomeKompletne narzędzie do odzyskiwania plików.Tiligo 13 PremiumSprawne tworzenie ofert handlowych.G Data InternetSecuiryt 2014Skuteczna ochrona przed zagrożeniami z Internetu.

Extra dodatek: BEZPIECZEŃSTWO

Dodatek do najnowszego CHIP-a tym razem poświęciliśmy niezwykle ważkiej kwestii: bezpieczeństwu. Na ponad 30 stronach piszemy o tym, co robić, by bezpiecznie surfować po Sieci, jakich stron unikać, jak konstruować unikalne, trudne do złamania hasła. Sprawdziliśmy również, który antywirus chroni skutecznie, nie spowalniając przy tym działania komputera i czy właściciele smartfonów powinni obawiać się hakerów.

Polecamy w numerze

Najlepsze drukarkiDo biura, do domu i dla fotografa.Dobra lekturaNa naszym rynku jest kilka godnych uwagi czytników e-booków.Bezpieczne płatnościPodpowiadamy, z jakich metod płatności najlepiej korzystać.Ważny kabelAż 244 kable tworzą globalną Sieć.Odtwarzacze blu-rayTest ośmiu urządzeń udowadnia, że nawet drobne różnice mają znaczenie.Nowe smartfonyPrzetestowaliśmy smartfony z ekranami full HD.Niezawodna siećJak właściwie skonfigurować domową sieć.Droga na skróty, czyli...jak poradzić…

Innowacje

PODSUMOWANIE: Windows 8.1 – wiemy już wszystko

Tegoroczna konferencja BUILD była dla Microsoftu szczególnie istotna. Windows 8 nie podbił przebojem rynku, co oznacza mniejsze zainteresowanie deweloperów tą platformą. Gigant musiał się postarać, by podtrzymać ich zainteresowanie. Czym ich kusił?
Gadżety

Mądre skarpetki! Sprawdzą, czy dobrze biegasz

Sensoria Fitness to zestaw składający się z skarpetek posiadających czujniki nacisku, magnetycznej bransoletki na kostkę, która zbiera z nich dane oraz mobilnej aplikacji na smartfona, która koordynuje każdy z Twoich treningów.
Antywirusy

Wraca koszmar, ukrywający się w PDF-ach

Niedawno pojawiły się informacje o swego rodzaju powrocie malware'u ZBOT. Wkrótce potem media przekazały wiadomość, że ZBOT rozprzestrzenia się za pośrednictwem Facebooka. A teraz okazuje się, że istnieje całkiem nowa wersja tego programu, która potrafi rozprzestrzeniać się w pełni samodzielnie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.