CHIP 2013/07

Na płycie

Asystent: Rejestr urządzeńŁatwe prowadzenie rejestru sprzętu.Debian - pełna wersjaPopularny system operacyjny.Ontrack Easyrecovery 10 HomeKompletne narzędzie do odzyskiwania plików.Tiligo 13 PremiumSprawne tworzenie ofert handlowych.G Data InternetSecuiryt 2014Skuteczna ochrona przed zagrożeniami z Internetu.

Extra dodatek: BEZPIECZEŃSTWO

Dodatek do najnowszego CHIP-a tym razem poświęciliśmy niezwykle ważkiej kwestii: bezpieczeństwu. Na ponad 30 stronach piszemy o tym, co robić, by bezpiecznie surfować po Sieci, jakich stron unikać, jak konstruować unikalne, trudne do złamania hasła. Sprawdziliśmy również, który antywirus chroni skutecznie, nie spowalniając przy tym działania komputera i czy właściciele smartfonów powinni obawiać się hakerów.

Polecamy w numerze

Najlepsze drukarkiDo biura, do domu i dla fotografa.Dobra lekturaNa naszym rynku jest kilka godnych uwagi czytników e-booków.Bezpieczne płatnościPodpowiadamy, z jakich metod płatności najlepiej korzystać.Ważny kabelAż 244 kable tworzą globalną Sieć.Odtwarzacze blu-rayTest ośmiu urządzeń udowadnia, że nawet drobne różnice mają znaczenie.Nowe smartfonyPrzetestowaliśmy smartfony z ekranami full HD.Niezawodna siećJak właściwie skonfigurować domową sieć.Droga na skróty, czyli...jak poradzić…