Wydanie:CHIP 2013/09

Na płycie – 2013/09

Na płycie znajdziecie oprogramowanie wspierające prowadzenie biura tłumaczeń i wypożyczalni.

Polecamy! – 2013/09

W najnowszym wydaniu znajdziecie test ruterów i kart Wi-Fi, a także dowiecie się, jak zacząć przygodę z Arduino.

Gry i filmy

Gdyby Google wypuścił tę konsolę na rynek…

Google już dawno przestało być firmą oferującą wyłącznie usługi sieciowe i ma obecnie w ofercie między innymi coraz więcej różnego rodzaju sprzętu. Ale jeśli się nad tym zastanowić, to jednego produktu mu w tej ofercie szczególnie brakuje: własnej konsoli do gier.
Trendy i wydarzenia

Co pozostało z Nokii?

Microsoft przejął dział urządzeń i usług, prawa do map i patenty od Nokii. W zamian ta otrzymała zastrzyk gotówki w formie 7,17 miliarda dolarów. Microsoft nie kupił jednak całej Nokii. Co więc zostało?
Trendy i wydarzenia

Co dalej ze Stephenem Elopem?

Wraz z przejęciem przez Microsoft działu urządzeń i usług w Nokii, Stephen Elop stracił pracę. Nie będzie jednak bezrobotny nawet przez chwilę. Elop wraca do Microsoftu. Firmy, w której kiedyś już pracował i której pomógł w rozwoju Office'a.
Ładnie grające, ładnie wyglądające słuchawki do parku, tylko dlaczego taka wysoka cena?

Czy chińskie słuchawki są warte naszej uwagi?

Tak trochę przekornie chciałbym zacząć ten przegląd słuchawek. Tak samo jak przy poprzednim tekście podziękowania należą się firmie MP3store.pl, bez ich wsparcia nie testowałbym wielu fajnych sprzętów. Przegląd jest dość nietypowy, firmy, które wyprodukowały dzisiejszych "bohaterów", były mi zupełnie nieznane. Na pewno ma w tym udział moje zamiłowanie do raczej zachodnich firm, które i tak…
Smartfony i tablety

iPhone’y 5C już w pudełkach

Premiera iPhone'a 5C coraz bliżej. Apple, co prawda, nie zapowiedział jeszcze oficjalnie swojego nowego smartfonu, ale dzięki zdjęciom, jakie trafiły do Internetu, jesteśmy stuprocentowo pewni, że istnieje i wkrótce pojawi się w sprzedaży.
Desktopy i laptopy

Acer odświeża swojego Aspire’a R7

Acer w maju zaprezentował bardzo ciekawego laptopa, który dzięki unikalnej konstrukcji zawiasu pozwalał go w łatwy sposób przekształcić w tablet lub komputer typu all-in-one. Teraz pojawia się on w nowej, odświeżonej wersji.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.