Wydanie:CHIP 2013/10

Technologie mobilne

W najnowszym numerze CHIP-a znajdziecie specjalny dodatek poświęcony technologiom mobilnym. A w nim:

Na płycie

FileWiperTrwałe usuwanie plików z dysku twardego.Asystent: HRMProgram niezbędny kadrowym.Persolnal AddressesWygodne przenoszenie danych adresowych.

W numerze

Powrót do klasykiEmulator Commodora 64 - niezwykła gratka dla miłośników starych gier.Atak chińskich klonówPrawie nowy i prawie smartfon. Łatwo paść ofiarą naciągaczy.Windows 8.1 w praktyceJak dostosować nowy system do własnych wymagań.Leksykon technikiSilvermont: procesor oszczędny i szybkiZasilacze awaryjneUPS chroni dane i użytkownika... przed zawałem.Mierniki energiipomagają zmniejszyć rachunki.GamescomWojna na konsoleTargi IFAPrzedstawiamy główne trendy elektroniki użytkowej.WLAN wszędzieSieć domowa…

Trendy

Tom Clancy nie żyje

Człowiek, który wcześniej niż Pentagon dostrzegał różne zagrożenia. Autor wielu bestsellerowych powieści sensacyjnych. Tom Clancy, jak mało który pisarz przyczynił się do powstania doskonałych serii gier wideo i nie mniej ciekawych filmów.
Gry akcji

Zapowiedziano Deus Ex: Universe

25 października do sklepów trafi reżyserska wersja DE: Human Revolution. Studio pracuje już nad kolejną częścią gry na nową generację konsol, ale to tylko drobny ułamek ich wydawniczego planu.
Gry akcji

Sniper Elite III oddaje pierwszy strzał [wideo]

Od marcowej zapowiedzi gry minęło już pół roku. Do tej pory studio Rebellion nie uraczyło nas żadnym materiałem filmowym. Poniższy zwiastun, choć nie prezentuje właściwej rozgrywki pokazuje to co najlepsze - perfekcyjną akcję z dystansu.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.