Wydanie:CHIP 2013/10

W numerze – 2013/10

W numerze piszemy o emulatorze Commodora 64, a także o tym, jak dostosować Windowsa do własnych potrzeb.

Trendy i wydarzenia

Tom Clancy nie żyje

Człowiek, który wcześniej niż Pentagon dostrzegał różne zagrożenia. Autor wielu bestsellerowych powieści sensacyjnych. Tom Clancy, jak mało który pisarz przyczynił się do powstania doskonałych serii gier wideo i nie mniej ciekawych filmów.
Gry i filmy

Zapowiedziano Deus Ex: Universe

25 października do sklepów trafi reżyserska wersja DE: Human Revolution. Studio pracuje już nad kolejną częścią gry na nową generację konsol, ale to tylko drobny ułamek ich wydawniczego planu.
Gry i filmy

Sniper Elite III oddaje pierwszy strzał [wideo]

Od marcowej zapowiedzi gry minęło już pół roku. Do tej pory studio Rebellion nie uraczyło nas żadnym materiałem filmowym. Poniższy zwiastun, choć nie prezentuje właściwej rozgrywki pokazuje to co najlepsze - perfekcyjną akcję z dystansu.
Gry i filmy

Jak spopularyzować SteamOS? To proste!

Już wkrótce firma Valve udostępni do pobrania linuxowy system skrojony na miarę dla graczy. Ma to wielki potencjał, ale czy ktoś w ogóle się tym zainteresuje na dłużej? To samo pytanie zadawano, jak się pojawił Steam.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.