Wydanie:CHIP 2013/12

Od redakcji

Konstanty Młynarczyk,redaktor naczelnyPrzyspiesz komputer, nie siebie!Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie – naprawdę nie warto denerwować się jeszcze z powodu powolnego działania i zawieszania się komputera! Dbając o wasz czas i komfort, przygotowaliśmy zestaw sprawdzonych, skutecznych sposobów na przyspieszenie komputera. Zajrzyjcie na stronę 90, a przekonacie się, że było warto!Czas, który zyskacie dzięki poprawie wydajności…

Na płycie

GadgeITSamodzielne tworzenie tzw. gadżetów na pulpit.WinOptimizerPorządki w systemie bez reinstalacjiAshampoo Movie StudioŁatwy w obsłudze edytor filmówKasperskyPełna wersja na 90 dni!

Polecamy

Systemy mobilnePrzedstawiamy ich wady i zalety.My na PGAByliśmy na PGA. Był tłum. Zapraszamy za rok.Kopiowanie? Ryzykowna zabawaCzy zacznie działać rządowy trojan uniemożliwiający łamanie praw autorskich?Google MailNowe funkcje poczty Google'aOcculus RIFTPrzyszłość rozrywkiNa mapieIm bardziej rozwinięty kraj, tym szybszy InternetCyfrowe dziedzictwoCo się stanie z naszymi cyfrowymi śladami?Co spowalnia PC?Diagnozujemy i naprawiamy.40 cali i więcejTest telewizorów z dużą…

Rozrywka

Steam bije kolejny rekord popularności

Jeśli dane na temat liczby użytkowników platformy Steam, które Valve opublikowało pod koniec października są nadal aktualne, tj. aktualnie na platformie zarejestrowanych jest ok. 65 milionów kont, to wczoraj ze Steama jednocześnie korzystało ponad 10% jego użytkowników.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.