Wydanie:CHIP 2014/02

Słowo naczelnego

Konstanty Młynarczyk,redaktor naczelnyPoza horyzont zdarzeń Żeby trafnie prognozować, jak będzie wyglądał świat za kolejne trzy, pięć czy dziesięć lat, trzeba doskonale znać się nie tylko na technologii, ale przede wszystkim na tym, jak działa rynek, jak powstają i rozwijają się mody, jak społeczeństwo przyjmuje lub odrzuca nowinki. Futuryści próbujący przewidzieć najbliższą przyszłość mają zwykle tendencję…

Na płycie

WashAndGoCzyszczenie systemu ze zbędnych plików.1-abc.net hard drive washerPorządkowanie dyskuAshampoo Uninstaller 4Usuwanie zbędnych aplikacji i pozostałości po dezinstalacjiAsystent: Rejestr urządzeń i oprogramowaniaZapewni spokojny sen administratorowi.Ashampoo PhotoCardSamodzielne projektowanie kartek pocztowychAntibrowseryspy 2014 SE LiteZarządzanie ustawieniami przeglądarek WWW

Umowy i fuzje

Bill Gates wraca do Microsoftu!

Satya Nadella na stanowisku CEO to nie jedyna zmiana u naszego ulubionego producenta okien. Bill Gates oświadczył, że rezygnuje ze swojego stanowiska w zarządzie Microsoftu i będzie doradzał firmie w sprawach nowych technologii.
Gry flashowe

Skanują z pomocą dronów cały realny świat

ReRoll to projekt tak ambitny, że aż ciężko sobie wyobrazić jego realizację przez niezależne studio. Gra rozgrywać się ma nie tylko na wiernie odwzorowanych mapach z różnych zakątków Ziemi, ale także będzie posiadać nietypowy 24-godzinny cykl dnia i parę innych ciekawostek...
Gry flashowe

Flappy Bird zastąpi Angry Birds?

"Gra napisana przez szatana", "Rujnuje mi życie", "Nietrudno o uśmiercenie telefonu", "Tak bardzo wkurzająca, że aż fajna" - takie komentarze przeczytać można już na Google Play, skąd gra została już pobrana ponad 10 milionów razy w zaledwie kilka dni.
Narzędzia do Windows

Windows 8.1 Update 1 na wideo

Aktualizacja Update 1 dla Windows 8.1 ma się pojawić na wiosnę. Do Sieci wyciekła jednak jej nieukończona wersja. Ktoś postanowił zaryzykować i ją zainstalować. Oto, jak wygląda system Microsoftu po faceliftingu.
Antywirusy

Pozew z sądu? Nie, to cyberprzestępcy

Internauci dostają wiadomości mailowe, których załączniki zawierają Zeusa. Podejrzana korespondencja została przygotowana tak, by odbiorca miał wrażenie, że otrzymał wezwanie do stawienia się na rozprawie sądowej jako pozwany.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.