Wydanie:CHIP 2014/02

Na płycie – 2014/02

Na najnowszej płycie znajdziecie m. in. narzędzia do porządkowania dysków i usuwania zbędnych aplikacji.

W numerze polecamy – 2014/02

W najnowszym numerze na Waszą uwagę bez wątpienia zasłużył tekst o... malowaniu światłem. Sprawdźcie efekty wyjątkowej sesji fotograficznej.

Trendy i wydarzenia

Bill Gates wraca do Microsoftu!

Satya Nadella na stanowisku CEO to nie jedyna zmiana u naszego ulubionego producenta okien. Bill Gates oświadczył, że rezygnuje ze swojego stanowiska w zarządzie Microsoftu i będzie doradzał firmie w sprawach nowych technologii.
Gry i filmy

Skanują z pomocą dronów cały realny świat

ReRoll to projekt tak ambitny, że aż ciężko sobie wyobrazić jego realizację przez niezależne studio. Gra rozgrywać się ma nie tylko na wiernie odwzorowanych mapach z różnych zakątków Ziemi, ale także będzie posiadać nietypowy 24-godzinny cykl dnia i parę innych ciekawostek...
Gry i filmy

Flappy Bird zastąpi Angry Birds?

"Gra napisana przez szatana", "Rujnuje mi życie", "Nietrudno o uśmiercenie telefonu", "Tak bardzo wkurzająca, że aż fajna" - takie komentarze przeczytać można już na Google Play, skąd gra została już pobrana ponad 10 milionów razy w zaledwie kilka dni.
Programy i systemy

Windows 8.1 Update 1 na wideo

Aktualizacja Update 1 dla Windows 8.1 ma się pojawić na wiosnę. Do Sieci wyciekła jednak jej nieukończona wersja. Ktoś postanowił zaryzykować i ją zainstalować. Oto, jak wygląda system Microsoftu po faceliftingu.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.