Wydanie:CHIP 2014/03

Na płycie – 2014/03

Na płycie dołączonej do wydania znajdziecie m. in. oprogramowanie do nagrywania płyt, a także tworzenia albumów.

Polecamy! – 2014/03

Wśród hitów najnowszego numeru znajdziecie najświeższe informacje z targów CES, a także historię przenośnych odtwarzaczy.

Sprzęt i akcesoria

Interaktywny stół w Pizza Hut

Chaotic Moon Studios - duża agencja reklamowa zajmująca się także projektowaniem oprogramowania - na potrzeby Pizza Hut stworzyła projekt interaktywnego stołu, który pozwala zobaczyć w formie graficznej jak będzie wyglądał nasz posiłek w momencie składania zamówienia.
Programy i systemy

Paulina i jej krągłości na zrzucie ekranowym

Microsoft już za miesiąc ma zaprezentować system operacyjny Windows Phone 8.1. Jedną z najważniejszych zmian, jest asystent głosowy Cortana, który w polskiej wersji językowej domyślnie nazywać się będzie Paulina. Wiemy już, jak będzie wyglądał jego interfejs.
Programy i systemy

Dwudziesta, „piękna” Opera

Przeglądarka to program w komputerze, z którego najprawdopodobniej korzystasz najczęściej. Dlatego, jak z każdym przedmiotem zaprojektowanym do codziennego użycia, warto, by była wydajna, niezawodna, ale także stylowa. Czy taka jest nowa Opera?
Gry i filmy

South Park: The Stick of Truth ocenzurowany w Europie

Animowany serial South Park jest dosyć specyficzny - wie o tym każdy, kto obejrzał choć jeden odcinek. Gra RPG utrzymana w tej samej konwencji również zawiera dość dużą dawkę humoru, który momentami określić można jako "toaletowy". Ubisoft, jako wydawca gry, postanowił oszczędzić graczom niektórych scen.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.