Wydanie:CHIP 2014/03

Na płycie

1-abc.net File Washer 6Bezlitosna niszczarka plików.Abelssoft Backup 2014 SEBłyskawiczne tworzenie kopii bezpieczeństwa.Ashampoo Burning StudioWygodne nagrywanie płyt: od CD do Blu-ray.Ashampoo Photo ConverterTworzenie albumów za pomocą tych samych metod konwersji.

Polecamy!

Viva Las Vegas!Reportaż z targów CES.Nowe i najlepszeTesty tabletów.Mini PCMinipecety w cenach od 400 do 2000 zł przeniosą YouTube'a, mediateki i inne treści internetowe na ekran telewizora.WLANSzybki i bezpieczny.Czarny rynekHakerzy i rządy mają wspólny cel: zależy im, by jak najszybciej dowiadywać się o słabych punktach oprogramowania.Kronika CHIP-aHistoria przenośnych odtwarzaczy.Dane w chmurzePrzetestowaliśmy 13 serwisów oferujących darmową…

Wyświetlanie obrazu

Interaktywny stół w Pizza Hut

Chaotic Moon Studios - duża agencja reklamowa zajmująca się także projektowaniem oprogramowania - na potrzeby Pizza Hut stworzyła projekt interaktywnego stołu, który pozwala zobaczyć w formie graficznej jak będzie wyglądał nasz posiłek w momencie składania zamówienia.
Konsole

PS4 sprzedaje się o wiele lepiej niż zakładano

Sony może być z siebie zadowolone. Po japońskiej premierze konsoli nowej generacji podsumowano wyniki sprzedaży - na dzień 3 marca PS4 rozeszło się w 6 milionach egzemplarzy. To o milion więcej niż zakładano sprzedać do końca marca br.
Przeglądarki internetowe

Dwudziesta, „piękna” Opera

Przeglądarka to program w komputerze, z którego najprawdopodobniej korzystasz najczęściej. Dlatego, jak z każdym przedmiotem zaprojektowanym do codziennego użycia, warto, by była wydajna, niezawodna, ale także stylowa. Czy taka jest nowa Opera?
Gry flashowe

South Park: The Stick of Truth ocenzurowany w Europie

Animowany serial South Park jest dosyć specyficzny - wie o tym każdy, kto obejrzał choć jeden odcinek. Gra RPG utrzymana w tej samej konwencji również zawiera dość dużą dawkę humoru, który momentami określić można jako "toaletowy". Ubisoft, jako wydawca gry, postanowił oszczędzić graczom niektórych scen.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.