Wydanie:CHIP 2014/04

Polecamy

Szybszy AndroidPodpowiadamy, co zrobić, by działał jak nowy.Ukryte funkcjeTwój telefon potrafi więcej niż chce się przyznać.Bloober teamZa kulisami: jak tworzy się grę.Połączenie z publicznym Wi-FiCo zrobić, by dane nie wymknęły się spod kontroli.Szybkie i wściekłeDyski SSD nie są idealne. Warto znać kilka ich słabych punktów.Sprawdź możliwościZestaw benchmarków objawi całą prawdę twoim sprzęcie.Karty grafikiMogą być i…

Na płycie

SSD FreshOptymalizacja parametrów Windows dla użytkowników SSD.StartupStar 2014Narzędzie porządkujące wpisy w Autostarcie.UnInstallerŁatwy sposób usuwania zbędnych aplikacji.Burning StudioNajlepsza na rynku aplikacja do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

Od redakcji

Konstanty Młynarczyk,redaktor naczelnyKolejny wyścig cyferek Zastanawialiście się kiedyś, czy telefon z ekranem o rozdzielczości Ultra HD, czyli czterokrotnie wyższą niż Full HD ma sens? Jeśli wszystko poszło zgodnie z przewidywaniami, to w chwili gdy czytacie te słowa, wszystkie media z pewnością zachłystują się zachwytami nad Galaxy S5 – smartfonem, którego wyświetlacz ma niemal dziesięciokrotnie krótszą…

Gadżety

Latająca elektrownia wiatrowa

Działa na tej samej zasadzie, co wielkie, wysokie wiatraki zbudowane na ziemi, ale jest wygodniejsza i – pod wieloma względami – prostsza. Jednak to nie koniec jej zalet.
Gry flashowe

Shelter 2: Symulator rysicy

W pierwszej części niezależnej gry komputerowej gracz mógł się wcielić w samicę borsuka, która musiała nie tylko przetrwać w lesie, ale przede wszystkim chronić swoje potomstwo przed drapieżnikami. Tym razem rozgrywka nabierze większej dynamiki, gdyż przyjdzie nam pokierować przedstawicielką kotowatych.
Luki bezpieczeństwa

Naćpane wirusy, niechciani pomocnicy

Dziś wirusy kojarzą nam się tylko ze złośliwym oprogramowaniem, które wykrada nasze dane i utrudnia pracę. Jednak nie zawsze tak było. Niektóre programy sprawiały, że na twarzach użytkowników rozkwitał uśmiech, a część z nich bywała nawet i pożyteczna. Z okazji 1 kwietnia eksperci z Kaspersky Lab przyjrzeli się bliżej najbardziej nietypowym wirusom.
Gry flashowe

Konsola do gier od Apple powraca?

Mało kto pamięta pierwszą generację Apple Pippin, która trafiła na rynek w 1996 roku. Nic dziwnego - konsola okazała się totalnym niewypałem (do dzisiaj nie zachowały się nawet wyniki sprzedaży tego sprzętu), jednak Apple postanowiło raz jeszcze spróbować sił w produkcji konsoli do gier...
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.