Wydanie:CHIP 2014/06

W numerze polecamy – 2014/06

Relacja z Pyrkonu 2014, historia systemu GPS i sposoby na zabezpieczenie smartfona - to wszystko (i wiele więcej) w najnowszym numerze CHIP-a.

Gry i filmy

Xbox to nie tylko konsole do gier

Phil Spencer z Microsoftu przyznał za pomocą swojego konta twitterowego, że jego firma musi się bardziej postarać jeżeli chodzi o obecność dobrych gier na systemie operacyjnym Windows.
7,2 mm grubości, 670 gramów wagi, brak aktywego chłodzenia i procesor Intel Core Smartfony i tablety

Nowa era mobilności według Intela

W czasach, gdy urządzenia komputerowe nieustannie ewoluują, wykraczając poza ramy tradycyjnych komputerów, prezes Intela Renée James wyjaśnia, że Intel i cały ekosystem branży technologicznej na Tajwanie stoją przed szansą, aby bazując na długiej historii wspólnie prowadzonych prac nad innowacjami, stworzyć płynnie skomunikowane i naprawdę osobiste rozwiązania.
Programy i systemy

Aplikacja seeu sama znajduje twoich znajomych

Na rynku pojawiła się seeu - aplikacja polskich programistów, która sama znajduje twoich znajomych i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Oprócz dokładnej lokalizacji swoich przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. Aplikacja jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.