Wydanie:CHIP 2014/08

W numerze

Test desktopowych CPUIntel dominuje na rynku procesorów, ale jego odwieczny konkurent AMD również ma w ofercie mocne CPU.Inteligentne drogiJuż wkrótce nie pozwolą byś prowadził na podwójnym gazie.Mobilne drukowaniePokazujemy, jak wydrukować zdjęcie bezpośrednio z urządzenia przenośnego.Dane na wiecznośćCyfrowe nośniki nie są wieczne. Przedstawiamy alternatywyInternet tani czy szybki?Może się okazać, że niedługo internauci nie będą mieli innej…

Na płycie

Ashampoo Music StudioWygodne narzędzie do komponowania i miksowania muzyki.Asystent: KorporacjaProgram ułatwiający zarządzanie firmą.1 abc net Duplicate FinderAplikacja do łatwego usuwania zdublowanych plików.Abelssoft Simdeo HD 4Wygodny i szybki montaż filmów.

Trendy

Post z 4chana okazał się dziełem sztuki

Jeśli zapytacie 10 osób czym jest sztuka, bardzo możliwe, że otrzymacie 10 różnych odpowiedzi. Ktoś na przykład mógłby stwierdzić, że zrzuty ekranu też mogą być sztuką. Wartą ponad 100 tysięcy złotych.
Benchmarki

Jeśli nie krzem, to co?

Cyfrowy postęp zwalnia: Intel i jego konkurenci nie mogą w nieskończoność zmniejszać krzemowych struktur. Branżę IT czeka technologiczny przełom.
Narzędzia do PDA

myPhone C-Smart: nowy smartfon z Biedronki za 299 zł

Polski producent smartfonów myPhone oraz sieć sprzedaży detalicznej Biedronka przyzwyczaili nas już do atrakcyjnych ofert, jeśli chodzi o telefony. Od sierpnia, do modeli DuoSmart i SMART dołącza nowa propozycja. Zestaw myPhone C-SMART: smartfon z ekranem IPS, działający w oparciu o system Android 4.4.2 oraz karta startowa "tuBiedronka", dzięki której użytkownik otrzyma roczny dostęp do Internetu.…
Antywirusy

Czy posiadasz NAS-a od Synology?

Wirus Cryptolocker grasuje już po Sieci od pewnego czasu i jest szczególnie złośliwy: wykrywa zamontowane napędy i je szyfruje, uniemożliwiając do nich dostęp... chyba, że zapłacisz okup.
Trendy

Konsola GayStation 4… sporym sukcesem

Na rynku już wielokrotnie pojawiały się konsole ze zmodyfikowaną obudową, dzięki czemu ich posiadacze mogą czuć się w pewien sposób wyjątkowy. Jednak najnowsza przeróbka konsoli PlayStation 4 osiągnęła znacznie więcej.
Trendy

Od sałatki ziemniaczanej do festiwalu

Zack Brown wybitnie pokazał na czym polega fenomen Kickstartera - nawet najbardziej absurdalny projekt ma szansę zostać zrealizowany. Wystarczy przyciągnąć do siebie odpowiednią liczbę ludzi...
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.