Wydanie:CHIP 2014/09

Na płycie

1- abc.net Hotkey OrganizerŁatwe zarządzanie skrótami klawiaturowymiRejestr ITNarzędzie ułatwiające ewidencję sprzętu i oprogramowania.Ashampoo Photo CommanderPakiet do przeglądania, organizacji, edycji, publikacji i konwersji zdjęć.Everdoc 2014Program, który porządkuje dokumenty i dba o ich bezpiecznie przechowanie w chmurze.

W numerze

Długie życie dyskuAwaria dysku to zawsze pech. Dzięki naszym poradom i opisanym narzędziom twoje pliki będą żyły wiecznie.Larry i cyborgiNowy wspaniały świat dla wszystkich.Niech żyje LinuxTen system uratuje stary sprzęt przed oddaniem na złom. Zobacz, co trzeba zrobić.Test super kosiarekSamobieżne i samokoszące - marzenie każdego kto ma kawałek trawnikaNa mapie świataGdzie powstaje malware?Te wspaniałe przeglądarkiRadzimy,…

Dostęp do Internetu

Nokia uruchomi sieć 5G w Finlandii

Wygląda na to, że sprzedaż działu urządzeń i usług firmie Microsoft wyszło Nokii na zdrowie. Firma wkrótce rozpocznie testy sieci 5G w Oulu w Finlandii. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, sieć zostanie uruchomiona na początku przyszłego roku.
Przeglądarki internetowe

Opera 24 już do pobrania!

Opera na Windows, Mac i Linux oferuje już ponad 1000 rozszerzeń, czyli małych programów, które zwiększają funkcjonalność przeglądarki i pozwalają ją personalizować. Oprócz tego użytkownicy Opery mogą od dzisiaj korzystać ze świeżej funkcji podglądu kart.
Konferencje, pokazy

Zjazd Twórców Gier ponownie na PGA

Borys Zajączkowski z 11bit studios, Marcin Przybyłowicz z CDProject RED, Paweł Pawlewski z Politechniki Poznańskiej, Konrad Czernik z Techlandu - to tylko kilku z pierwszoligowych przedstawicieli polskiego gamedevu, którzy potwierdzili swój udział w tegorocznym Zjeździe Twórców Gier. ZTG tradycyjnie już odbędzie się w ramach Poznań Game Arena, największych w Polsce Targów Gier i Rozrywki Multimedialnej…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.