Wydanie:CHIP 2014/09

Na płycie – 2014/09

Na płycie organizer skrótów klawiszowych, a także aplikacja do porządkowania dokumentów.

W numerze – 2014/09

W najnowszym numerze dowiecie się między innymi jak uratować starty sprzęt, dzięki lżejszemu systemowi.

Internet i sieci

Nokia uruchomi sieć 5G w Finlandii

Wygląda na to, że sprzedaż działu urządzeń i usług firmie Microsoft wyszło Nokii na zdrowie. Firma wkrótce rozpocznie testy sieci 5G w Oulu w Finlandii. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, sieć zostanie uruchomiona na początku przyszłego roku.
Programy i systemy

Opera 24 już do pobrania!

Opera na Windows, Mac i Linux oferuje już ponad 1000 rozszerzeń, czyli małych programów, które zwiększają funkcjonalność przeglądarki i pozwalają ją personalizować. Oprócz tego użytkownicy Opery mogą od dzisiaj korzystać ze świeżej funkcji podglądu kart.
Gry i filmy

Zjazd Twórców Gier ponownie na PGA

Borys Zajączkowski z 11bit studios, Marcin Przybyłowicz z CDProject RED, Paweł Pawlewski z Politechniki Poznańskiej, Konrad Czernik z Techlandu - to tylko kilku z pierwszoligowych przedstawicieli polskiego gamedevu, którzy potwierdzili swój udział w tegorocznym Zjeździe Twórców Gier. ZTG tradycyjnie już odbędzie się w ramach Poznań Game Arena, największych w Polsce Targów Gier i Rozrywki Multimedialnej…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.