Wydanie:CHIP 2014/10

NA PŁYCIE

SchirmfotoTworzenie kopii okien wyświetlanych na pulpicie.Ashampoo MediaSyncMenedżer plików przechowywanych na urządzeniach przenośnych.mr_faktury PROZaawansowane narzędzie do wystawiania faktur.

Polecamy!

Nowości w elektroniceBerlińskie targi IFA to raj dla miłośników najnowszych technologii.Świt AICzy sztuczna inteligencja to faktycznie inteligencja i na ile sztuczna?27 cali ekranu o...rozdzielczości 2560×1440 pikseli wyświetla naprawdę wiele szczegółów.Ujarzmiony chaosCo robić, gdy na dysku zabraknie wolnej przestrzeni?SuperkomputeryCzy wiesz, który jest najszybszy?Szyfrowanie wideoHollywoodzki pomysł na ochronę praw autorskich.Serwisy z muzyką onlineUsługi strumieniowego przesyłania muzyki są…

Skoro wiadomo było, że będą nieskutecznie, to czemu próbowano je przepchnąć? Trendy

Polacy wciąż piracą… mobilnie

Dwa lata temu zainicjowano akcję "STOP mobilnemu piractwu". Obecnie redakcja MobileWorld24 powraca do tematu na nowo. Nieco na przekór tytułowi, w całej kampanii bardziej chodzi o nagłośnienie problemu, wywołanie dyskusji i skłonienie do refleksji, niż wyłącznie o prowadzenie krucjaty przeciwko wątpliwym legalnie i moralnie działaniom.
Luki bezpieczeństwa

Bankomaty podatne na ataki hakerów – zobacz jaką metodę stosują cyberprzestępcy

Eksperci z Kaspersky Lab przeprowadzili śledztwo dotyczące ataków cyberprzestępczych, których celem są liczne bankomaty na całym świecie. Podczas dochodzenia badacze wykryli szkodliwe oprogramowanie infekujące bankomaty, które pozwalało atakującym opróżniać maszyny poprzez bezpośrednią manipulację i kraść miliony dolarów. Interpol ostrzegł państwa członkowskie, w których zaobserwowano ataki, i zapewnia pomoc w prowadzonych śledztwach.
Gry akcji

Counter-Strike i zombie? Sprawdź to połączenie!

Nexon Europe ogłosił premierę oczekiwanego z niecierpliwością tytułu Counter-Strike Nexon: Zombies na Steamie. Gracze otrzymają wszystkie elementy rozgrywki z oryginalnej wersji Counter-Strike'a, a dodatkowo mogą cieszyć się zaktualizowanymi trybami, bronią, postaciami i oczywiście... hordami nieumarłych.
Napędy wirtualne

Multimedia i wydajność w jednym laptopie

Asus prezentuje nowego przedstawiciela multimedialnej serii N. 15,6-calowy N551JM został wyposażony w ekran Full HD IPS. Jakość dźwięku ma gwarantować, zaprojektowany we współpracy z Bang&Olufsen, system SonicMaster Premium oraz zewnętrzny subwoofer, zaś wydajność i możliwości multimedialne procesory Intel Core czwartej generacji i karty graficzne GeForce GTX serii 800.
Pamięci masowe

Dysk SSD z opcją autodestrukcji

Utrata rodzinnych zdjęć z dysku jest frustrująca i przykra, ale to tylko pryszcz w porównaniu z kradzieżą laptopa wypełnionego poufnymi informacjami korporacyjnymi i tajemnicami handlowymi. W takich momentach największe bezpieczeństwo zagwarantuje tylko fizyczna autodestrukcja dysku.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.