Wydanie:CHIP 2014/12

Na płycie – 2014/12

Na nowej płycie program do obróbki zdjęć i aplikacja do sprawdzania wydajności karty graficznej.

W numerze polecamy – 2014/12

Jak zachować stare zdjęcia i filmy? Jak usprawnić domową sieć? Między innymi na te pytania odpowiadamy w najnowszym numerze.

Gry i filmy

Steam staje do walki z Twitchem

Twitch to niekwestionowany lider jeżeli chodzi o oferowanie usługi transmitowania przebiegów gier wideo. Inny wielki gracz na e-sportowym rynku chce jednak nawiązać z nim walkę jak równy z równym.
Cyberbezpieczeństwo

Przestępcy coraz częściej piorą pieniądze

Coraz więcej przedsiębiorstw na całym świecie bywa narażanych na poważne nadużycia, także te związane z praniem pieniędzy. Nowoczesne rozwiązania z zakresu informatyki śledczej, pozwalające na wykrywanie sprawców takich przestępstw, zdecydowanie zyskują na znaczeniu.
Gry i filmy

Sojusz TVN i T-Mobile, by było taniej

T-Mobile Polska oraz TVN S.A. uruchamiają przeznaczony dla klientów T-Mobile nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) Strefę T-Mobile na należącej do TVN platformie VOD Player.pl. Serwis dostępny będzie od 3 grudnia br. dla wszystkich obecnych i nowych klientów T-Mobile w ramach trzech pakietów do wyboru.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.