Wydanie:CHIP 2015/01

W numerze polecamy – 2015/01

Procesory z ośmioma rdzeniami, wzrost popularności VOD i koniec boomu na tablety. Artykuły o tych tematach znajdziecie w najnowszym numerze CHIP-a.

Smartfony i tablety

Asus kontynuuje dobrą tradycję ZenFone’ów

ZenFone 2 (ZE551ML) został wyposażony w 5,5-calowy ekran Full HD IPS, 13-megapikselowy aparat przedni i 5-megapikselowy aparat tylni. Urządzenie napędza 64-bitowy procesor Intel Atom taktowany z częstotliwością 2,3GHz oraz aż 4 GB pamięci RAM. Nowy ZenFone 2 obsługuje łączność w standardzie 4G/LTE.
Gry i filmy

Sony sprzedało już 18,5 miliona Playstation 4

Obecna generacja odwróciła złą passę japońskiego producenta, który jeszcze kilka lat temu borykał się z problemem małego zainteresowania Playstation 3. Sony właśnie pochwaliło się, że od premiery Playstation 4 sprzedało już 18,5 miliona egzemplarzy swoich konsol.
Obraz i dźwięk

Nowy ZenFone od Asusa będzie miał zoom optyczny!

Ostatnią firmą, która próbowała ujarzmić optyczny zoom w smartfonie był Samsung i ich Galaxy K Zoom. Telefon był jednak nieporęczny i nie mógł pochwalić się zbyt długim czasie pracy na baterii. ASUS twierdzi, że nowy ZenFone Zoom nie będzie miał tych problemów.

Samsung Galaxy S6 będzie sprzedawany w zestawie z słuchawkami Sennheiser

Samsung już od jakiegoś czasu stawia na jakość dźwięku w swoich flagowcach. Zamontowany w Note 4 Exynos 7 Octa wyposażony został w Microeletronics WM5110E Audio Hub CODEC, który sprawia, że Note 4 jest jednym z najlepszych telefonów z Androidem, jeśli chodzi o jakość dźwięku Audio. Co ma to wspólnego z Samsungiem Galaxy S6?
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.