Wydanie:CHIP 2015/02

Na naszej płycie

1- ABC.NET BIRTHDAY REMINDER 7Przypomina o ważnych rodzinnych wydarzeniach.FOLDER VISUALIZER 7Program ułatwiający odnalezienie katalogów,które zawierają duże pliki.ASHAMPOO BURNING STUDIO 2015Dobre narzędzie do nagrywania na płytach CD, DVD i Blu-ray, kompilacji danych, filmów oraz muzyki.ASYSTENT: MAGAZYN 2014 BIZNESProgram wspomagający prowadzenie magazynu.KSIĄŻKA KORESPONDENCJIAplikacja ułatwiająca prowadzenie firmowej korespondencji, przygotowanie mailingów oraz archiwizację i wyszukiwanie informacji w zbiorze listów.

W numerze polecamy

Google rozdaje lizakiWedług Google'a Android 5 Lollipop jest jedną z największych aktualizacji tego systemu.Nie bądź bezrbonny w SieciDobrze radzimy – szyfruj swoje dane!Nowości 2015Przedstawiamy technologiczne hity nowego roku.Android całkiem prywatnyPodpowiadamy co zrobić, by ograniczyć przekazywanie danych o sobie.Sto aplikacji, które warto znaćDo Androida, iOS-u i Windows Phone'a powstało łącznie ok. 3 milionów aplikacji. CHIP podpowiada,…

Statystyka

Rynek IT to biliony dolarów

Według danych Gartnera, prestiżowego międzynarodowego ośrodka badań branży nowych technologii, globalne wydatki na IT sięgną w 2015 r. wartości 3,83 biliona USD. To wzrost o 2,4 proc. rok do roku. Największą dynamiką mają się charakteryzować segmenty urządzeń oraz oprogramowania dla firm – podobnie jak w ubiegłym roku. Jak podkreślają rynkowi eksperci, pozornie niewielki wzrost sektora…
Narzędzia do PDA

HTC: iPhone jest strasznie nudny

Kolejny rekord sprzedaży smartfonów Apple'a musiał być kroplą, która przepełniła czarę goryczy Jeffa Gordona, starszego manadżera ds globalnej komunikacji sieciowej w HTC. Po pogratulowaniu firmie z Cupertino, Gordon napisał również szczerze, co myśli o nowych smartfonach Apple'a.
Umowy i fuzje

Amazon, Google i Microsoft płacą twórcom Adblock Plus!

Plotki o tym, że Google płaci za to, aby Adblock Plus nie blokował reklam Google powtarzane były od dawna. Redakcja Financial Times dotarła do informacji z których wynika, że nie tylko gigant z Mountain View płaci twórcom popularnej blokady reklam. Robią to również Microsoft i Amazon.
Napędy wirtualne

Asus: niesamowity notebook nie tylko dla biznesmenów

Jak twierdzi Asus, tego 12,5-calowego laptopa zaprojektowano z myślą o kadrze menedżerskiej. Urządzenie łączy eleganckie wzornictwo, wysoką wydajność i szereg rozwiązań niezbędnych z perspektywy użytkownika biznesowego, w tym: układ szyfrujący dane, czytnik linii papilarnych i wzmocnioną, karbonową obudowę. Nie bez znaczenia będzie także wbudowany modem LTE.
Gry flashowe

20 lat za publikację nagich zdjęć

W czerwcu ubiegłego roku obywatel San Diego został zaaresztowany pod 27 zarzutami związanymi z prowadzeniem witryny internetowej, za pomocą której jej użytkownicy publikowali nagie zdjęcia swoich byłych partnerów. Ofiary podstępu mogły je usuwać... za opłatą.
Promocje

4 certyfikowane e-szkolenia IT. 80% dofinansowania!

Współczesna globalna wioska daje nam możliwości szkoleniowe, o jakich jeszcze kilka lat temu nikomu się nie śniło - jednak najbardziej wartościowa jest wiedza usystematyzowana, wdrażana przez specjalistów w danej dziedzinie i pozwalająca na uzyskanie jej potwierdzenia – najlepiej profesjonalnym certyfikatem. Taką wiedzę również można zdobyć zdalnie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.